POLAT MAKİNA SAN.VETİC.A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Cumartesi: 08.00 - 13.30

Kuruluş Yılı

1998

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.polatas.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Adres

Ata Mahallesi Astim Organize Sanayi Bölgesi 1 Cadde No:6 Efeler / AYDIN

Hakkımızda

POLAT MAKİNA SAN.VETİC.A.Ş.

1978 yılında İbrahim Polat tarafından temelleri Aydın’da atılan Polat Makine çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor.

4,5 metrekarelik bir atölyede başladığı yolculuğunu bugün 5 kıtada 40’ ülkede 3 grup şirketi ve 15 bayi & düstribütörlükle sürdüren Polat Makine başta zeytinyağı kontinü sistemleri olmak üzere geniş bir ürün gamıyla hizmet vermektedir. Polat Makine Endüstriyel alanda; kentsel atıksu arıtma, içme suyu arıtma ,endüstriyel arıtma ,maden arama ve petrol sondaj tesislerinde kullanılan dekantör ,seperatör ve proses ünitelerinin üretimini gerçekleştiriyor . Polat Makine aynı zamanda süt üreticilerinin beklentilerini karşılayacak şekilde kalite, güvenlik ve verimlilikten ödün vermeden düşük maliyetlerle (CIP) yerinde temizliğe uygun ve 24 saat aralıksız çalışacak şekilde tasarlanan Krema ,temizleme ,süt seperatörleriyle de hem yerli yem yabancı üreticinin ihtiyaçlarına yanıt veriyor

Yılların verdiği tecrübeyi teknolojiyle harmanlayan Polat Makine kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğu bu imajı korumak hedefindedir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Öz değerlerimiz tevazu, insana ve emeğe saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmektir .

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Üzerinde yaşadığımız dünyanın değerini biliyor, ürettiğimiz tüm ürünlerde çevre koruma bilinciyle davranıp, bu bilinci yaymayı görev ediniyoruz.

Nereden gelip nereye ulaşma hedefinde olduğunu çok iyi bilen bir şirketiz.

Azimle büyüyen, emekle yükselen, teknolojiyle güçlenen firmamız, bugün geldiği yeri yılmadan çalışmasına ve emektarlarına borçludur. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Polat grubun gelişmek için benimsediği en önemli prensiptir.

“Geleceği geleceğe bırakmamak için gelecek şimdi” sözünü kendine yol haritası edinen Polat Makina farklılıklar ve farkındalıklar yaratarak rakiplerinden kalıcı üstünlüklerle ayrılmaktadır.