OTI HOLDİNG A.Ş.

Güvenlik Hizmetleri, Turizm, Konaklama ve Otelcilik, Seyahat Acentaları, Havacılık

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.otiholding.com

Hakkımızda

OTI Holding
Hakkımızda;
OTI bugüne kadar bulunduğu pazarlarda başarılı büyüme grafiğiyle dikkat çeken tecrübeli ve büyük bir aile. Bünyesinde 13 ülkedeki iştirak ve ana partnerleri ile, 6000’nin üzerinde profesyonel çalışanıyla 1992 yılından beri turizm sektöründe faaliyet gösteren OTI Şirketler Grubu, 2006 yılından bu yana iştiraklerini OTI Holding A.Ş çatısı altında topladı. 

Tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, yer hizmetleri, destinasyonlar yönetim merkezi, havacılık, konaklama ve güvenlik faaliyet alanlarında hizmet veren OTI Holding; turizm sektörünün uluslararası platformdaki birçok lider markasını bünyesinde barındırıyor.

OTI Holding, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus, Polonya, Almanya, Gürcistan, Mısır, Tayland, İspanya, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan iştirak ve ana partnerleri ile faaliyet gösteriyor. Kalite ve mu¨şteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden atılımlar yapan OTI Holding yeni pazarlara ve destinasyonlara doğru yelken açıyor..
MARKA PORTFÖYÜ
OTI Holding bünyesindeki lider markalarla el ele...
Faaliyetleriyle birlikte yarattığı istihdamla da turizm sektörünü dinamik kılan, büyük bir aileyiz. Kendi markalarına olduğu kadar paydaşları için de değer yaratarak sektörün her alanında faaliyet gösteren grubumuz, bünyesindeki öncü markaları ve uzman insan kaynaklarıyla beş kıtada hizmet veriyor.
 
CORAL TRAVEL
                          OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel 
                    @ Rusya, Türkiye, Ukrayna, Polonya, Beyaz Rusya ve Gürcistan
 
1994 yılı itibarıyla Moskova’da faaliyete başlayan Coral Travel, sektör deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya pazarlarında en güvenilir markalar arasında yer almaktadır. OTI Holding’in Rusya’daki ana partneri Coral Travel’ın merkez ofisi Moskova’da olup, Rusya’nın 28 şehrinde; merkez ofisi Kiev’de olmak üzere Ukrayna’nın 5 şehrinde, merkez ofisi Varşova’da olmak üzere Polonya’nın 8 şehrinde, Beyaz Rusya/Minsk’te, Gürcistan/Tiflis’de ve Türkiye’de toplam 44 ofisi ile  faaliyet göstermektedir.
Bulunduğu ülkelerin lider tur operatörleri içerisinde yer alan Coral Travel, Rusya’nın 35, Ukrayna’nın 5, Polonya’nın 10 şehrinden, Beyaz Rusya (Minsk), Türkiye ve Gürcistan’dan 38 ülkedeki 65 destinasyona uçuşlar gerçekleştirmektedir. Coral Travel’ın turist gönderdiği ülkeler Türkiye, İspanya, Mısır, Tayland, Yunanistan, Tunus, Rusya, Fas, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya (Bali), Maldiv Adaları, Vietnam, Seyşel Adaları, Sri Lanka, Singapur, Hindistan (Goa), Tanzanya (Zanzibar), Kamboçya, Mauritius, Ürdün, Meksika, Avusturya, Bulgaristan ve Andorra’dır.
 
                                        Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri        
                                                    @ Rusya,  Ukrayna
 
Faaliyetlerine 2001 yılında Rusya’da başlayan Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri, Rusya’da 30'u kendi bünyesinde ve 800'ü aşkın franchising satış ofisiyle faaliyet gösterirken, Ukrayna pazarında 250 franchising satış ofisiyle yer alıyor.
Coral Travel satış acenteleri zinciri, Rus ve Ukraynalı müşterilerine her bütçeye uygun paket turlar, balayı paketleri ve daha pek çok fırsat içeren tatil ürünleri ve hizmetleri sunuyor.
Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile dünyanın pek çok farklı bölgesinden VIP ürünler sunan Coral Travel Elite Satış Acenteleri zinciri ise Rusya’da 24, Ukrayna’da 1 satış ofisiyle faaliyet gösteriyor.
 
 WEZYR HOLIDAYS
                     Polonya’nın 10 uçuş noktasından 15 ülkeye tatil paketleri  
                                                         @ Polonya
 
1999 yılında Polonya’da kurulan Coral Travel - Wezyr Holidays, bulunduğu pazarda Tu¨rkiye ve Mısır destinasyonunun lider markası. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde bu¨yu¨meyi su¨rdu¨rdü; pazardaki bilinirliği onu en yu¨ksek ve itibarlı tur operatörlerinden biri durumuna yu¨kseltti. Yönetim merkezi Varşova’da olan Coral Travel - Wezyr Holidays, 17’si kendisine ait, 130’un üzerinde satış ofisine sahip.
Wezyr Holidays 2011’de Polonya’da yeni bir konsept olan yetkili acente sistemine geçmiş  ve markasını taşıyan 65 yetkili acenteye ve 2300 satış acentesine ulaşmıştır.
Polonya’nın 10 şehrinden 15 ülkeye uçuşları olan Wezyr Holidays, Türkiye, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Mısır, Fas, Tunus, Tayland, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldiv Adaları, Seyşel Adaları, Sri Lanka ve Dominik Cumhuriyeti destinasyonlarıyla çalışıyor. Wezyr Holidays 2010 itibarı ile ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi akredite belgesine sahip ve akteditasyonunun sürekliliğini başarıyla sürdürüyor.
 
FERIEN TOURISTIK
                                                    FERIEN TOURISTIK
 
OTI Holding’in Avrupa bölümü olan ODEON Holding Avrupa, önceden Media Venture GmbH'nin sahibi olduğu ve Düsseldorf'ta bulunan FERIEN Touristik GmbH'nin yeni hissedarıdır. Hisselerin çoğunluğu Mart 2017 tarihinde Odeon Holding Europe Ltd. tarafından iktisap edildi. Ferien Touristik yılda yaklaşık 150.000 misafire hizmet vermektedir. 2000 yılında kurulan şirket, yaklaşık 100 destinasyona paket tatiller sunmaktadır.
FERIEN Touristik güncel olarak mevcut standart uçuşları, ekonomik uçuşları ve charter uçuşlarını, özel olarak seçilen otellerle en iyi fiyat prensibi uyarınca kombine etmektedir. Böylelikle FERIEN Touristik, mükemmel fiyat-hizmet oranına sahip olan bireysel ve esnek tatil paketleri sunabilmektedir. Otel portföyü; deniz, şehir veya uzak hedeflerden hangisi olursa olsun, 3 yıldızlı uygun fiyatlı barınma seçeneklerinden, 6 yıldızlı lüks otellere kadar dayanmaktadır. Cazip bir ürün portföyü, cazip fiyatlara sahip yüksek bir kalite, uzun yıllardır birlikte çalışılan ve iyi eğitim almış personel ile her zaman biraz daha iyi servis vermek hedefindedir.
 
ODEON Tours
                                                        ODEON Tours
                                                Yer üstünde, el üstünde...
• Karşılama • Transfer • Otele yerleştirme • Rehberlik • Ekstra tur hizmetleri • Geri transfer
         @ Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan
 
ODEON Tours Yer Hizmetleri ve Destinasyonlar Yönetimi, Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Beyaz Rusya ve diğer BDT ülkeleri, Polonya, Balkan ülkeleri ve Almanya’dan tur operatörlerine Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan’da bulunan kendisine ait yer hizmetleri şirketleri ile servis sunuyor. 
ODEON Tours, faaliyet gösterdiği ana ülkeler dışında, yoğun ve başarılı çalışmaları neticesinde 22 yeni destinasyonu daha bu¨nyesindeki operatörlerin ürün portföyüne ekledi.
ODEON Tours, kalite alanında birçok ilke imza attı, sektörde fark yarattı.
• 2001 yılında, Tu¨rkiye’de ilk kez seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı’nı aldı.
• Kalite Yönetimi anlayışının bir yaşam biçimine dönu¨şebilmesi ilkesinden yola çıkarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmış ve 2008 yılında EFQM Kararlılık Belgesi, 2011 yılında EFQM Mükemmellik Modeli'nde Yetkinlik Sertifikası ve 2013 yılında da EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi belgesini almaya hak kazandı.
• 2009 yılı içerisinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemlerini kurmuş olup 2010 yılı içerisinde bunlarla birlikte ISO 10002 Kalite Yönetimi-Misafir Memnuniyeti Şikayetlerin Ele Alınması belgelendirmeleri yapılmıştır.
ODEON Tours, Tu¨rkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan başta olmak u¨zere 15'in üzerinde u¨lkeden tur operatörlerine yer hizmetleri servisi sunuyor.
 
OTI HOTELS & RESORTS
                                            Xanadu Resort Hotel-Belek
                                 Bir düşten bir düşe uyanmanın tanımı
                                                         @ Türkiye
 
OTI Holding bünyesine 2014 yılında dahil olan ve Belek bölgesinde yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Hotel, high class konseptinde işletmesi, 420 odası ve 5500 metrekarelik Fancyland Çocuk Klübü ile hizmet veriyor.
Yüksek standartlarla donatılmış, titizlik ve incelikle biçilmiş, konfor ve zevk ile döşenmiş Xanadu Resort, sizin zamanınız, sizin yeriniz. Beklentilerinizi zirveye taşıyın! Burada değerli olduğunuzu ilk andan itibaren hissedersiniz. Her alanda, konusunda uzmanlaşmış profesyonel ve deneyimli Xanadu personeli “kişiye özel hizmet anlayışı”nı benimsemiştir. Uçsuz bucaksız doğanın yeni çağ ile dans ettiği, özenle planlanmış, özgün bir mimari ve sınırsız imkanlarla çevrelenmiş bu gerçekliğe sizi de bekleriz.
 
 
                                                    Otium Hotels
                                                  @ Türkiye, Mısır
                                  Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinin rüya tatilleri
 
OTI Holding'in 2005 yılında kurduğu Otium Hotels, Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinde yer alan ve 'her şey dahil' hizmeti sunan tesislerle hizmette. Grubun toplam oda sayısı, bünyesine 2014 yılında dahil olan Xanadu Resort Hotel (Belek) ile birlikte Türkiye’de 1797'ye, Mısır’da ise 856'ya ulaştı.
Otium Hotels markasının, grubun yer hizmetleri olarak faaliyet gösterdiği destinasyonlarda otelcilik alanında büyümesi planlanıyor. 
 
                                               Otium Eco Club – Side
                                        Çevreci, doğa ve aile dostu OTIUM
Titreyengöl Side’deki Otium Eco Club’da, enerji ve su tüketimi, temizlik ürünleri, atıklar ve yönetim felsefesi kriterleriyle ekolojik yaşam tümüyle destekleniyor.  
Aile ve çocuk konsepti altında, enerji ve su tüketiminin minimumda tutulduğu, temizlik ürünlerinin ve atıkların doğaya verdiği zararın azaltıldığı işletme 3350 metrekarelik bir alanla Akdeniz’in en büyük çocuk kulüplerinden birisine sahip.
 
                                  Otium Hotel Seven Seas – Side
                                          Mavi bayraklı OTIUM
Side, Titreyengöl mevkiinde bulunan Otium Hotel Seven Seas 2013 yılında OTI Holding bünyesine katıldı. 
Uluslararası çevre kriterleriyle Mavi Bayraklı geniş bir plaja sahip olan 366 odalı Otium Hotel Seven Seas Side, 2015 yaz sezonu itibarı ile OTIUM Hotels markası altında işletiliyor.  
 
                                   Otium Hotel Life – Kemer
                        Denizi, dağları ve ormanı buluşturan OTIUM
Kemer, Göynük’te bulunan 56 odalı Otium Hotel Life, denize sıfır 17.200 metrekare alan üzerine kurulu. 
 
                              Otium Hotel Amphoras – Sharm
                                  Kızıldeniz manzaralı OTIUM
Mısır Sharm El Sheikh’de bulunan, denize sıfır 110 dönüm arazi üzerine kurulu 5 yıldızlı Amphoras Hotel, 2014 yılında 6 yıllığına kiralanarak 2015 yaz sezonu itibarıyla OTIUM markası altında hizmet vermeye başladı.    
 
BLUE CONNECT
                              Turizmin konforlu kanatları
                                              @ İrlanda
OTI Holding, 2011 yılında Dublin’de kurduğu Blue Connect firması ile uçak kiralama alanında faaliyet gösteriyor.
Blue Connect bünyesindeki 8 adet uçak, Rusya bayraklı havayollarına kiralanmakta olup, 3 adet Airbus 321-200 Ural Airlines markasında, 5 adet Boeing 757-200 Royal Flight havayolu şirketince işletilmektedir.
 
ODEON GÜVENLİK VE DANIŞMANLIK
                              Konuklarımızla aramızdaki güven bağımız
                                                     @  Türkiye
 
Turizm sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti taleplerinin artmasıyla 2005 yılında faaliyetlerine başlayan OGD Güvenlik, Kalite Yönetimi (ISO 9001- 2000) ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS-18001) belgelerine sahip bir özel  güvenlik şirketi.
OGD, insan kaynakları ve eğitime verdiği önemle, personelini iş öncesi ve süresince düzenli eğitim programlarından geçirmektedir.
Faaliyet alanları ve hizmetler:
• Güvenlik projeleri ve danışmanlığı  •Turizm işletmeleri • Alışveriş merkezleri
• Ticaret merkezleri • Festivaller • Fuarlar • Konserler • Sergiler • Tatil köyleri • Oteller/moteller • Özel koruma ve benzeri organizasyonlar