ORJİN OTOMOTİV A.Ş.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1998

Adres

Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:9 Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.orjinautomotive.com

HakkımızdaOrjin Otomotiv AŞ.

Orjin Automotive, 1998 yılında kurulmuş olup, binek otomobiller için kauçuk ve metalden mamul süspansiyon yedek parçaları üretip pazarlamaktadır.
Yaklaşık 6500 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren firmamızda üretimimizin %30'u iç piyasada bayilerimizin tarafından dağıtılmakta; %70'lik kısmı ise dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilmektedir.

Firmamız, kısa zamanda elde ettiği büyüme hızını, sürekli iyileştirme projeleri ile desteklemektedir ve firmamızda ISO 9001:2000 kalite belgesi mevcuttur.

Daha çok referans ile, daha fazla müşteriye kalite ve fiyatta en iyi ürünleri minimum sürede verebilmek için her alanda iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır ve çalışanların aktif katılımı ile desteklenmektedir.

Tüm alanlarda yapılan eğitim faaliyetleri ile çalışanların kalite bilinci ve motivasyonlarının en üst düzeyde tutulması sağlanmaktadır.

Bizler “Orjin” olarak,
• Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli, artı değeri olan ürünler sunmayı,
• Tedarikçi zincirimizin her halkasından aldığımız güvenle, pazardaki rekabet gücüne katkıda bulunmayı ilke edindik.

Değişen koşullara göre; yönümüzü belirleyerek, paylaşmak ilkesinden hareketle, bize sunacağınız önerileri de dikkate alarak, kısa ve uzun vadede her türlü projede işbirliğine açığız.