NİHAT BURSALI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ev Tekstili

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.nbteks.com

Adres

-

Hakkımızda

 

NİHAT BURSALI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

 

Nihat Bursalı Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. yurt içinde ve dışında kalitesiyle tanınan, sürekli gelişen müşteri yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçimler sunmak üzere ev tekstili alanında 2005 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sardunya 2 Sok No:13 Osmangazi/Bursa adresinde kurulmuştur.

Tasarım ve arge çalışmalarını müşteri istekleri doğrultusunda sunma gayesiyle ürün ve üretim süreçlerinde sürekli iyileştirmeler sağlayan firmamız yurt dışında da pazarlama ve dağıtım organizasyonları kurarak hedef projelerde etkinliğini arttırarak yürütmektedir.

 

Bu alanda İngiltere pazarına yönelik olarak BURSALI TOWELS (UK) LTD. ismi ile İngiltere ‘ de bir şirket kurarak faaliyetlerine başlamıştır. BURSALI TOWELS (UK) Linenhall markasını bünyesine katarak müşterilerine özgün  koleksiyonlarımızı sunacaktır.

 

Nihat Bursalı Tekstil ev tekstili alanında yurt içinde ve yurt dışında kalitesiyle tanınan, sürekli gelişen, ürettikleriyle marka olmuş, sektöründeki kalıcılığını müşteri odaklı yaklaşımı ile başarmış bir firma olmayı misyon edinmiştir.

 

Nihat Bursalı Tekstil 2007 yılı itibarı ile hedef pazara yönelik; pijama, sabahlık, bukle ve kadife bornozlar, pike havlu ve bornozlar, plaj elbiseleri, plaj havlusu, set ürünler gibi ev tekstili ürünleri satışı ile ilgili bir çok ihracat projesini tamamlayarak hedef pazara girmiştir.