Nevada Elektronik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti.

Telekomünikasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

http://www.nevada.com.tr

Adres

Genel Merkez - Rauf Orbay Cad. Manastır Yolu Arefe Sk. No.14 Postane Tuzla 34940 İstanbul Türkiye

Hakkımızda

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan Nevada Elektronik, %100 yerli sermaye ile 1993 yılında kurulmuş olup telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri alanında benzersiz çözüm ortaklıkları sunmaktadır. Şirketimiz; 30 yıla yakın tecrübesi, benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile müşterilerine sunduğu ekonomik ve kaliteli çözümlerle sektörde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır.
 
Nevada’da insan kaynakları politikaları, birimlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayacak biçimde belirlenir. Bu anlamda istihdam politikamızı; koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışına sahip doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz. 
 
Nevada insan kaynakları yönetimi anlayışı tartışmasız olarak, başarıya ve hedefe ulaşmaktır. Bununla birlikte nitelikli, şirketi geleceğe taşıyacak, Nevada kurumsal değerlerine sahip iş gücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olunması hedeflenmiştir. Başarının performansı ve çalışan gelişimini destekleyici, çağdaş, düzenli, ve sürekli stratejik insan kaynakları politikaları ile sağlanabileceğine inanıyoruz.
 
Başarımızın, müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın motivasyonuna bağlı olduğunun bilincinde olmakla birlikte insan kaynakları misyonumuzu; “müşteri memnuniyetinin arttırılması için motive olmuş, paylaşımcı, yaratıcı lider çalışanlar” oluşturmaktır.
 
Eğer siz de ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız, ilgili ilanda bilgilerinizi bizimle paylaşın. En yakın sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

 

Çalışma saatlerimiz 08:30-18:15 dir.