NBR Makina ve Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti.

Makine ve Ekipmanlar, Beyaz Eşyalar

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

1987

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

www.nbr.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

NBR Makina ve Yedek Parça
San. ve Tic. Ltd. Şti.

NBR Makina; 30 yıldır makine, kalıp, her türlü sac ürün ve özellikle beyaz eşya yan sanayi sektöründe üretim yapmakta olup, Arçelik, Indesit, Vestel, Whirlpool, Candy Hoower ve Bosch-Siemens gibi dünya devi firmaların onaylı tedarikçisidir. Ayrıca Klimasan, Uğur Soğutma, Kozmik Isı gibi firmaların da ana tedarikçisi konumundadır.

 

Bursa-Barakfakih San.Bölgesinde kurulu olan merkez fabrikamız,

Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulu ve yoğun olarak Vestel ile Indesit üretimine çalışan fabrikamız,

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde, mülkü firmamıza ait olan 12 dönüm alanda kurulu ve yoğun olarak Arçelik grubuna çalışan 1 adet fabrikamız olmak üzere, toplam 3 adet fabrikada üretim yapmaktayız.

 

Firma ortakları uzun dönem sanayinin kalbinde büyük firmalarda çalışmış olan Yüksek Makine Mühendisi Ercan Konuk ve Erhan Konuk olup, kendileri bizzat üretimin içinde, gerek tasarım gerekse uygulama alanında makinelerin başında çalışacak derecede konuya hâkim kişilerdir. Fabrikalarımızda kullanmakta olduğumuz birçok makinenin tasarım/üretim/bakım gibi tüm alanlarında, Ercan Konuk önderliğindeki Ar-Ge ekibimiz yer almaktadır. Büyük ve genellikle ithal edilmek zorunda olan spesifik makineler dışında fabrikalarımızda kullanılan tüm makineler yine kendi tasarımımızdır.

 

Ana ürünümüz; Evaparator yani genel olarak sanayi tipi veya evlerde kullanılan buzdolabı soğutucu gruplarının ana soğutma parçasıdır. Bunun yanında buzdolabı rafları, kapıları, kapı kolları gibi plastik ve motor aksamı dışındaki tüm ürünleri üretebilmekteyiz.

 

Evlerde kullanılan Çamaşır Kurutma makinelerinin kurutucu kondanser parçalarının da 2012 yılından bu yana onaylı tedarikçi olarak Hoover/Candy, Whirlpool ve Arçelik firmalarına satışa başlanmıştır. Devamında heat-pump ürünlerinin de eklenmesiyle firmamız sektörde bu konuda da kendini kanıtlamıştır.