Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda 

N11.COM

Doğuş Grubu ile Kore'nin en büyük 3. grubu SK Planet ortaklığı ile kurulmuş, Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu olmayı hedefleyen e-ticaret şirketidir. n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Ortaklardan Doğuş Grubu, 1951 yılında kurulmuş olup başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Grup; finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul ve enerji olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir.

Doğuş Grubu, 150'yi aşkın şirketi ve 30 binin üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir. Finansta BBVA (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, S.A.), otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, medyada CNBC, MSNBC ve Condé Nast ve turizmde Hyatt International Ltd. ve HMS International Hotel GmbH (Maritim) gibi büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır.  Son olarak, global spor, moda ve eğlence şirketi IMG ile Türkiye'de bir ortaklık anlaşması imzalamıştır.

Diğer ortağımız, SK Planet ise Ekim 2011’de SK Telecom’un yan kuruluşu olarak ortaya çıkmıştır. Kurulduğu ilk günden beri, platform işindeki rekabet içerisinde güvenli şekilde büyümeyi ve müşterilere yeni değerler ve deneyimler katmayı hedeflemektedir.
Açık platform bağlı olarak, SK Planet, lokasyon bazlı hizmetler,  yeni medya, ticaret & reklam, iletişim & sosyal ağ servisleri, müzik, internet & finans portalları ve araştıra&geliştirme gibi hizmetlerde iş alanı oluşturmakta ve bu kapsamda değer oluşturmaktadır. Ana hizmet alanları, T Store, T Map, hoppin, 11st ve T ad’tir.
İştiraklerinden örnekler;

·         SK İletişim, Cyworld ile geniş bir iletişim ağı sağlamaktadır. (Kore’nin lider sosyal network servisidir.)
·         Kore’nin en büyük müzik şirketi LEON Eğlence, MelOn hizmetini sağlamaktadır.
·         Commerceplanet, Kore’de dağıtım devrimini gerçekleştirerek, e-ticaret  sektöründe lider konuma ulaşmıştır.
·         PAXNet güvenlik ve finans alanlarında uzman lider internet portalı olmuştur.
·         Mad Smart, TicToc isimli mobil messenger sistemini oluşturmuştur. Bu system sosyal network servisi ve mesajlaşma servisini birleştirmektedir.