MÜLK KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞ. AŞ

Gayrimenkul Değerleme

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2011

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.mulkgd.com

Adres

BAHÇELİEVLER MAH/SEMT AZERBAYCAN CAD. MİGROS 35/1 ÇANKAYA/ ANKARA

Hakkımızda

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. gayrimenkul değerleme ve gayrimenkul alanında danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 17.10.2011 tarihinde Ankara’da kurulmuştur..

Sermaye Piyasası Kurulu?nun Seri: VIII No: 35 sayılı Sermaye Piyasası Mevzuatı gereğince Gayrimenkul Değerleme Hizmeti verecek şirketler ile bu şirketlerin kurulca listeye alınmalarına ilişkin esaslar hakkında tebliğ çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere şirketimiz 16/12/2011 tarihinde Kurulca listeye alınmıştır.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 07.03.2013 tarih ve 5231 sayılı Kararı ile şirketimize Bankalara “ Gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmeti yetkisi verilmiştir.

Şirketimiz, konusunda yetkin ve deneyimli uzman kadrosuyla, özel şahıs/şirketlere, kamu kurum/kuruluşlarına, bankalara, gayrimenkul yatırım ortaklıklarına, gayrimenkul geliştirme firmalarına, hukuk bürolarına, finansal kiralama şirketlerine, sigorta ve reasürans şirketlerine, belediyelere, bağımsız denetim şirketlerine, aracı kurumlara, vakıflara ve SPK mevzuatına tabi olan şirketlere uluslararası standartlarda raporlama ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmet kalitesini yükseltmek ve karşılaşılan sorunları kısa sürede çözümlemek amacıyla şirket merkezimiz Ankara dışında İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Gaziantep, Samsun illerinde Bölge Müdürlükleri açılmıştır. Şirket merkezimiz ve Bölge Müdürlüklerimizde 50 kadrolu değerleme uzmanı ve Türkiye genelinde sayıları her geçen gün değişen yaklaşık 200 çözüm ortağı ile hizmetlerimiz devam etmektedir.