Medlog Lojistik Gemicilik Turizm A.Ş. / Medlog Logistics Shipping Tourism S.A

Depo - Antrepo, Gümrük Hizmetleri, Karayolu Taşımacılığı, Lojistik, Demiryolu Taşımacılığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 12.00

Kuruluş Yılı

2011

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.medlog.com.tr/tr

Adres

-

Hakkımızda

Dünyanın ikinci büyük konteyner operatörü olan ve Türkiye’nin lider konteyner gemi acenteleri arasında yer alan MSC’nin lojistik yatırım şirketi Medlog, Haziran 2011’de faaliyete başladı. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşterilerin lojistik ihtiyaçlarına çözümler sunmak amacıyla kurulan Medlog’un, İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Mersin, Gemlik, Bursa, Ankara, Eskişehir, Gebze, Samsun, İskenderun ve Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır. Yönetimindeki 250 tır, 255 vagon ile tüm hatlarla gerçekleştirilen yüklemelerin kapıdan kapıya taşımasının yanı sıra, demiryolu taşımacılığı, transit taşıma, proje taşımacılığı ve depo hizmetleri vermektedir. Medlog, yaptığı vagon yatırımlarıyla demiryolu bağlantısı olan limanlarda karayoluna alternatif çözümler sunmaktadır.

Her türlü lojistik hizmet ihtiyacını karşılamaya yönelik alt yapı çalışmalarına devam eden Medlog, bu kapsamda multimodal taşımacılık çözümleri, konteyner tamir, bakım, onarım ve yolcu gemilerinin liman acenteliği alanında faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.
 
Yurtiçi konteyner aktarma hizmetlerinin yanı sıra Kıbrıs, Suriye, Irak ve İran transit taşımalarında da müşterilerine servis veren Medlog, dünya ticaretinin gittikçe birbirine bağımlı hale geldiği ve ülkelerin ürettikleri lojistik hizmetleriyle fark yaratmaya başladığı günümüzde, tam anlamıyla bir lojistik hizmet verme çabasıyla yatırımlarına devam etmektedir.