MayaICT Bilişim Hizmetleri

Bilişim, Bilişim Danışmanlığı, Network Proje Hizmetleri, Proje Yönetimi, Bilişim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1997

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.mayaict.com.tr/

Adres

Halk Cad. Özer İş Hanı No:17 34700 Üsküdar /İSTANBUL

HakkımızdamayaICT  

MAYA; 1997 yılından bu yana 90 kişiye yaklaşan uzman kadrosuyla sistem entegratör , dış kaynak kullanımı , sistem desteği ve bilişim/teknoloji danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

MAYA; müşterilerinin mevcut, kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılayacak çözümleri bir araya getirir ve katma değerli çözümler sunar. Bunu yaparken günümüzün rekabetçi ve kısıtlı bütçe imkanlarını gözönünde tutarak müşterilerine en yüksek ROI(Yatırım Getirisi)'ye sahip projeler geliştirir.

MAYA; müşterilerinin doğru BT yönetim yaklaşımlarını belirleyebilmeleri, doğru BT altyapılarını kurmaları ve yönetmeleri ve doğru yatırımları gerçekleştirebilmeleri için kendi bilgi birikimini paylaşır ve müşterileri için çözüm ortağı rolünü üstlenir. Verdiği dış kaynak kullanımı hizmetleri ile de müşterilerinin kendi işlerine odaklanabilmesine ve bilgi teknolojilerini kendi iş alanlarında etkin bir şekilde kullanabilmelerine imkan verir.

MAYA;  kurulduğu günden bu yana bir çok büyük projede planlama, satınalma, kurulum ve destek hizmeti vermiş, Microsoft sistemlerinden açık kaynak kodlu sistemlere, kampüs ağlarından metropolitan ağlara bir çok projede bilgi birikimini paylaşmış ve saha deneyimlerini kullanmıştır. Microsoft, HP, IBM, DELL, Cisco, 3Com, Trend-Micro, McAfee vb. gibi sektöründe öncü birçok üreticiyle partnerlik anlaşmaları bulunan Maya bilişimdeki gücünü, birikimini ve deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır.