Mas Grup

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Metal Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Yakacak

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1977

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.masgrup.com

Adres

Birlik Organize San. Sitesi Tuzla / İstanbul

HakkımızdaMas Grup

 

Türkiye tesisat sektörünün pompa taleplerini karşılamaya dönük olarak  İstanbul’da 1978’da Türk sanayisine katılan MAS Grup, günümüzde MAS POMPA SAN.A.Ş. ve DAF A.Ş.  MAS-DAF MAKİNA SAN. AŞ. firmalarının bünyesinde üç ayrı üretim tesisi, 260 kişilik güçlü kadrosu ve aralıksız devam eden teknoloji yatırımlarıyla sektördeki yerini geliştirmektedir.

 

Kaliteli ve hızlı üretim, kapsamlı mühendislik desteği ve satış sonrası hizmetlerde mükemmeliyete ulaşma hedefi doğrultusunda, tüm ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdüren MAS Grup’un genel ürün yelpazesinde; her türlü domestik ve özel uygulamalar için santrifüj pompalar, endüstriyel proses pompaları, konut ve endüstriyel hidrofor sistemleri, yangın pompaları ve pompa sistemleri, kapalı genleşme tankları ve her türlü HVAC sistem teknolojik ekipmanları bulunmaktadır.

 

İstanbul Ataşehir’de ki merkez binasında yönetim, muhasebe-finansman ve satış kadrosu bulunan Mas Grup, pompasız, hidroforsuz , sanayi,tarım,turizm,..vs. olmayacağı bilinciyle yatırımlarını sürdürmektedir..

 

Mas Grup 30  yılın  teknik bilgi birikimi ile en iyi hidrofor , tank , pompa , pompa sistemler ve teknolojik ekipmanları  en zor çalışma koşullarında dahi çalışabilecek şekilde dizayn edip, kaliteden taviz vermeksizin üretimde sağladığı verimlilikle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Mas Grup olarak çağa ayak uydurmak için imalatı, Ar-Ge çalışmaları, tamamen profesyonel yönetim anlayışı ve her kademedeki çalışanın yönetime katılımı felsefesi ile hareket etmektedir.

 

Ülkemizin Avrupa birliğine entegre olmaya yönelik yapılanma içinde olduğu bu günlerde Mas Grup geleceğe dönük ve yakın vadeli planlarını CE  işaretli ürünlerin üreticisi olarak bir  Avrupa Birliği firması zihniyeti ve kuralları ile yapmaktadır. Mas Grup kalitenin kaynağına kadar gitmeyi hedeflerken, insan kalitesinin önemli olduğu bilinci ile hareket etmektedir. Müşterileri  ve bayilerinden  gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte, dünyanın her yerine  aynı ürünü aynı standart da sevk etmektedir.

 

Mas Grup muasır medeniyetlerin seviyesi üstüne onlardan çok daha fazla ve etkin çalışarak ulaşılacağı bilinci ve yüksek çalışma azmi ile hareket etmektedir. Mas Grup amaçlarının başında Türkiye’nin pompa ihracatının , ithalatının önüne geçmesi gelmektedir.

 

Markası ile  Türkiye pazarında kaliteli pompanın ve istikrarın sembolü olan Mas Grup aynı başarı ve konuma 48  ülkede de ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Mas Grup çalışanları kesin hatlarla çizilmiş şirket stratejisi ve kalite politikaları doğrultusunda, bayileriyle beraber en mükemmele yürüme bilinciyle donatılmış bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve bir dünya markası olma kararlılığı ile yoluna devam etmektedir.