LOTEZ SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. LTD. ŞTİ

Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.lotussaglik.com

Adres

-

Hakkımızda

LOTEZ Sağlık, ‘Tezcanlar Yatırım’ bünyesinde Sağlık alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. 2000 yılında kurulmuş olan ‘LOTEZ Sağlık’ 2005 yılından itibaren profesyonel anlamda Eğitim ve Araştırma Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Şehir Hastaneleri, Devlet Hastaneleri, Diş Hekimliği Fakülte Hastaneleri, Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezleri ile Özel Hastanelerde Ulusal ve Uluslararası Standartlarda hizmet sunumunu sağlamaktadır.
LOTEZ Sağlık’ın kuruluştaki temel faaliyet alanı Sterilizasyon Hizmetleri olup, Merkezi Sterilizasyon Ünitelerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işletilmesi konusunda faaliyet göstermektedir. 2016 yılından itibaren çamaşırhane sektöründe de projelendirme, kurulum ve işletme şeklinde faaliyet göstermeye başlamıştır.
LOTEZ Sağlık, Sürekli gelişme, insan kaynağına yatırım yapma, katma değer üretme ve ürettiği katma değeri paydaşları ile paylaşma misyonunu, stratejik iş alanlarında yeni yatırımlar ile sağlama vizyonu çerçevesinde büyümesini sürdürmektedir. Çevreye ve insan sağlığına dair artı değerler üretme konusunda yönetimsel ve global bir vizyona sahip olan LOTEZ Sağlık 450 civarında çalışanı ile ülke istihdamına katkı sağlamaktadır.
Hızlı, kararlı ve stratejik öngörüler ile kendi alanlarında ulusal bir marka olma hedefini gerçekleştirmiş olan LOTEZ Sağlık, uluslararası alanda da marka değeri oluşturma yolunda ilerlemektedir. LOTEZ Sağlık bütün bu faaliyetleri gerçekleştirirken en önemli kriterini, stratejik öneme sahip sağlık sektöründeki yerini YERLİ ve MİLLİ kalmak olarak belirlemiştir.