KRİSTAL ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÇAMAŞIRHANE MAKİNE PAZ.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.crystal.com.tr

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Hakkımızda

Kristal Endüstriyel Mutfak, 1996 yılında Antalya’nın öncü firmalarından Kilit Grup bünyesinde kurulmuş olup, 2006 yılında Organize Sanayi Bölgesindeki 75.000 metrekarelik üretim alanına taşınmıştır. Fabrikamızda CNC lazer kesim, robotik kaynaklar ve daha birçok son teknoloji makine parkuru ile donatılmış olan metal sac işleme, kaynak, mobilya, mermer, soğutma ve montaj atölyelerinde üretimler gerçekleştirilmektedir. Endüstriyel Mutfak sektörü kapsamında faaliyet gösteren firmamızda müşteri portföyümüzü otel, restoran, kafeterya, hastane, okul mutfakları oluşturmaktadır. Üretilen başlıca ürün gruplarımız ise Soğutucular, Pişiriciler, Dondurma Makineleri, Bulaşık Makineleri ve diğer metalden mamül tezgah ve taşıma ekipmanlarıdır.
 
Firmamız yaklaşık 330 kişilik alanında uzman mühendis ve diğer personel kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bunun için ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullanarak, üretim süreçlerini iyileştirerek, sürekli gelişimi ilke edinerek faaliyetlerini gerçekleştirmekte, bunları yaparken de en büyük ilham kaynağını müşteri geri dönüşlerinden ve beklentilerinden almaktadır.
 
Alanında lider olmayı hedefleyen firmamız 2017 yılında resmi olarak tescillenen AR-GE merkezindeki çalışmaları ile kaliteyi, fonksiyonelliği, estetiği, çevre dostu teknolojiyi sürekli geliştirerek aşçılık sektörü profesyonellerine en mükemmel ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaçlarımızı ISO 9001, ISO 14001, CE ve TSE belgelerimiz ile desteklemekteyiz.
 
Yurtiçinde proje bazlı çalışmalar yürüterek bir endüstriyel mutfağın tasarımından ürün teslimine kadar her aşamasında faaliyet gösteren firmamız, son dönemlerde seri üretime de ağırlık vererek yurtiçi ve yurtdışında ürün bazında satışlarını arttırmıştır. Halen Afrika, Asya ve Avrupa’da 40’dan fazla ülkeye ihracat yapılmaktadır.