KÖK-DİL ÖZEL EĞİTİM LTD.ŞTİ.

Eğitim

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

https://www.kokdil.com/

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1990

Adres

Adres: Ziyapasa Mah. Mustafa Kemal Pasa Blv. 67074 Sk. No: 73/D Güleröz Apt. Asma Kat: 3

Hakkımızda

1990 yılında kurulan kökdil, arkasında bıraktığı yıllarla, binlerce insana yabancı dil eğit1990 yılında kurulan kökdil, arkasında bıraktığı yıllarla, binlerce insana yabancı dil eğitimi vermeyi başarıyla sürdürmektedir.

 

İngilizce, Almanca ve Fransızca ile eğitim hayatına başlayan kökdil, daha sonra İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Hollandaca, Arapça ve yabancılara Türkçe ile dil yelpazesini genişletmiştir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip dünya standartlarındaki eğitim kalitesini Adana'da uygulayan kökdil, profesyonel öğretmen kadrosuyla hizmet verilmektedir.

 

Adana halkının ve çevre illerden gelen halkımızın dil öğrenim ihtiyacını karşılamakla kalmayıp mesleki ve ticari alanlarda ve son olarak da Hollanda’ya ve Almanya’ya uyum sınavına hazırlık kurslarını Türkiye’de ilk kez kökdil başlatmıştır. Adana'da merkezi noktada modern dersliklerle ve herkese uygun program saatleriyle hizmet veren kökdil, öğrenme sürecinin zevkli ve verimli geçirilmesi sağlanır. kökdil’ de her kursiyer başarıyı hedef alan çalışmaların odağıdır. 1990 yılından bu yana değişmeyen söylemimiz ‘Yabancı Dil kökdil ‘de Öğrenilir’ olmuştur. Bunca yıllık deneyimlerimizi hizmete dönüştürmenin gururunu taşıyor, kursiyerlerimize her geçen gün daha kaliteli, sade ve kolay hizmet vermenin rahatlığını yansıtıyoruz.