Kıvanç Tekstil Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti

Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.kivancdenim.com

Adres

-

Hakkımızda

Kıvanç Tekstil Konfeksiyon 1999 yılında İstanbul’ da dokuma konfeksiyon firması olarak faaliyetine başlamıştır . Kıvanç Tekstil tüm üretim birimlerinin birarada oldugu entegre bir tesistir. Üretim ve etik standartları uluslararası standartları sağlamakta ve bağımsız kuruluşlarca sürekli denetlenmektedir.

Kıvanç tekstil denim konfeksiyon üretimi konusunda alanında lider firmalardan birisidir. İnnovasyona verdigimiz önem ve esnek üretim operasyonlarımız sayesinde kalite devamlılığı ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Entegre üretim tesisimiz tasarımdan üretimin bitiş aşamasına kadar bize müşterilerimizin her talebinin eksiksiz ve zamanında yerine getirilmesi konusunda avantaj sağlamaktadır.

Tüksek üretim kalitesine ulaşmamız için bünyemizde topladığımız kesim ,dikim ,yıkama ,paketleme birimlerimiz ;tasarım ve pazarlama departmanlarının taleplerini zamanında yerine getirmektedir. Kıvanç tekstil sadece basic pantolon üretimi yapmamakta bunun yanında denim ve dokuma kumaştan diğer üst grup (ceket ,yelek , bluz ,elbise ,gömlek ) ürünleri de üretmektedir.

 

Tasarım ekibi ve pazarlama ekibi müşterilerden gelen talepler ve trendler doğrultusunda kolleksiyonu oluşturmaktadır. Ayrıca Kıvanç Tekstil Konfeksiyon olarak bünyemizde hem fast fashion markalarına hızlı ve adetli üretim yapabilen hem de butik markalara düşük adetli ve detaylı ürünler sunabilen ayrı servis grupları vardır. Türkiye dışında Kıvanç Tekstil’ in müşteri odaklı daha hızlı servis verebilmesi için Los Angeles , Londra ve Seoul’ de irtibat ofisleri bulunmaktadır.

Yıkamamız 1985 ten beri faaliyette olup ; modernize edilmiş makineleri ile denim yıkama ve parça boya hattı olarak günde 40 bin adet ürün yıkama kapasitesine sahiptir .