Keyifli İşler Turizm Gıda Sağlık İnşaat İç ve Dış Tic. A.Ş.

Sağlık, Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2004

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Web Site

https://www.thelifeco.com/tr

Adres

-

Hakkımızda

The LifeCo’nun hikayesi, kurucumuzun detoksu keşfederek, bu keşifle beklemediği faydalar elde etmesi ve bu deneyimlerini herkesle paylaşmak istemesiyle başladı.

Kurucumuz Ersin Pamuksüzer, hızlı adımlarla ilerlediği iş hayatında başarılı ancak bir o kadar da hızlı ve aşırı yoğun tempolu bir 20 yıl geçirdi. 50 yaşına geldiğinde hayatında ilk kez bir detoks programına katıldı. Bu programın ardından kendisini eskiye göre çok daha iyi hissettiğini fark etti.

Öncelikle çok daha iyi görünüyordu. Enerjisi artmış, fazla kilolarını vermişti. Gözleri daha canlı, cildi daha parlaktı. Sindirim sistemi ve uykuları düzene girmişti. Zihni açıktı ve çok daha olumlu bir ruh haline sahip olmuştu. Bunun üzerine dünyadaki alternatif tedaviler ve bunların üzerine kurulduğu felsefe üzerine daha fazla araştırma yapmaya başladı. Vipassana meditasyonu yaptı, bir çok ‘wellness’ merkezini ziyaret etti, alternatif tedavinin farklı konular üzerinde çalıştı.

Tüm bunları yaparken kendisini ailesinden, arkadaşlarından ve toplumdan izole etmeden ve yaşam tarzını daha sağlıklı seçeneklerle buluşturacak bir yol arıyordu.

Günlük hayatında, yeme ve egzersiz alışkanlıklarında ufak ayarlamalar yaparak gözle görülür değişimler yakalayabileceğini ve daha sağlıklı olabileceğini fark etti. Bu değişimi ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştı, onlar da kendi aileleri ve arkadaşlarına anlattılar. Böylece bu yeni yaşam tarzı fikri hızla benimsenmeye başladı. Sonunda, daha sağlıklı bir hayatı keşfetmekle ilgilenen herkesle bu deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmak için bir kurumsal yapı oluşturmaya karar verdi.


 

  

Keyifli İşler Turizm Gıda Sağlık İnşaat İç ve Dış Tic. A.Ş. İş İlanları

(1 iş ilanı)