KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Adres

Acıbadem Bağ Sok. No:19 Kadıköy İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 15.30

Kuruluş Yılı

1982

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

-

HakkımızdaKEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.

Kemal Tepretoğulları, Renault Üsküdar yetkili satıcısı olarak;

1985 yılında, otomotiv sektöründe büyük bir heyecan ve başarma duygusuyla hizmete girdi. 1986 yılında satış sonrası hizmetleri de vermek amacıyla, Acıbadem’de servis hizmeti vermeye başlamıştır.
1991 yılında Kadıköy Kızıltoprak’ta ikinci şubesini açan şirket,
1994 yılında Kemal Tepretoğulları Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ni kurarak, AXA OYAK SİGORTA A.Ş. yetkili acentesi olarak çalışmakta ve siz sayın müşterilerimizin sigorta taleplerine cevap vermektedir.
1996 yılında Acıbadem’de şu anda Satış-Servis-Sigorta-2’EL OTO hizmetlerini bir arada sunan Plaza ile gelişimini sürdürmüştür.
Kemal Tepretoğulları Türkiye’de servis kavramında bir ilke imza atmış ve 2000 yılı kasım ayında “randevusuz bakım” hizmeti veren Renault Dakik servisini hizmete sunmuştur.
2001 Yılında Oto Kiralama (Rent a Car) hizmeti de vermeye başlamıştır.
2002 Nisan ayında bünyesine bir halka daha ekleyerek Göztepe şubesi faaliyete girmiş, bölgesindeki konumunu daha da güçlendirmiştir.

2003 yılında da Anadolu Sigorta ve Oyak Emeklilik Sigorta, 2006 yılında Koç Allianz, AIG, Yapı Kredi Sigorta, AK Sigorta ve Şeker SigortaYetkili Acenteliği anlaşması imzalanarak geniş bir sigorta yelpazesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

2003 Yılında DACİA Otomobillerinin de Yetkili Satıcılığı alınarak ürün yelpazesi genişletilmiştir.

Şu anda 1 merkez ve 2 şube olmak üzere, 3 showroomda satış, merkez servisimiz ve Renault dakik ve Ek Karoseri Onarım Merkezi olmak üzere 3 ayrı mekanda satış sonrası sigorta hizmeti verilmektedir.
“ Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Kemal Tepretoğulları, faaliyet alanlarını ve hizmetlerini daha da geliştirme arzusunda, hızla çalışmaya devam etmektedir”