KAMEROĞLU İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1991

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.kamerogluinsaat.com.tr

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Derviş Eroğlu Caddesi 10/1 Beylikdüzü İSTANBUL

Hakkımızda

Kameroğlu Şirketler Grubu ticari hayatına 1970’de Ekol markası ile toptan altın ve pırlanta sektöründe başlamıştır. Kapalı Çarşı’da alanında en güvenilir isimlerden biri olmayı başarmış Kameroğlu, 1991’de bu ticari bilgi birikimiyle inşaat ve gayrimenkul sektöründe KAMEROĞLU İNŞAATadıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.
Kameroğlu İnşaat lüks semtlerde konut projelerinin tamamlamasının ardından, misyonunu konut yapı sektörünün bir adım ilerisine taşımayı hedefleyerek, 2007 yılında  Capacity     AVM ve 2010 yılında Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezini
hayata geçirmiş ve halen alışveriş merkezlerinin işletmelerini yürütmektedir.
Geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak, KKG konsorsiyumunun bir parçası olmuş, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden Pelican Hill I. Etap ve II. Etap projelerine ek olarak 700 daireden oluşan Pelican Hill Residence projesini gerçekleştirmiştir.
2013 yılında Göl Vadisi’nin en prestijli projesi olan II. Etap devam projesi; Pelican Hill Ihlamur Evleri ile villa yaşamına yeni bir anlayış kazandıran Kameroğlu İnşaat, müstakil villa yaşantısı özlemindeki ailelerin tek katta tüm ihtiyaçlarını çözerek,
aradıkları keyifli yaşam alanını ve eşsiz manzaranın huzurunu sunmuştur.
28 yıllık deneyimi ile, yaptığı projelerde kalite ve güvenden ödün vermeyen Kameroğlu İnşaat,
Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonuna sahip 43.700 m²         alanda, 1693 konut 125 Mağazadan oluşan Kameroğlu Metrohome   Suite-Residence -Cadde projesiyle bölgesine değer katmayı hedeflemektedir.