KaleKalıp Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş.

Enerji, Metal Sanayi

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Erzak Yardımı
  • Hayat Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1969

Adres

-

Hakkımızda

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...

      Her geçen yıl büyüyerek gelişen ve yeni sektörlere yatırım yaparak; makine ve parça imalatı, havacılık, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim ve nakliye sektörlerinde de sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en önemli ve başarılı guruplarından biri... Bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli lokasyonlarıyla; İtalya'da fabrika ve marka yatırımları olan, 5.000'i aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşları arasında...

    1969 yılında kurulan KaleKalıp Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. Türk Sanayisinin ihtiyaç duyduğu çesitli makina ve kalıp imalatını gerçeklestirmek üzere Sefaköy/Küçükçekmece lokasyonunda faaliyet gösteren 17 Kale Grubu sirketinden biridir. Bugün 500’ e yakın çalışanı ile Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

    Firmanın farklı işkollarında faaliyet göstermektedir. Asıl faaliyet alanı kuruluş amacı olan Kalıp İmalatıdır. Gaz Ekipmanları Üretim bölümünde ev tipi gaz sayacı imalatı yapılmaktadır. İşyerimiz İstanbul Küçükçekmece-Sefaköy lokasyonunda faaliyet göstermektedir.


    Kale Grubu Değerleri ve “Ortak Davamız” sözüne bağlı, dinamik ve tutkulu çalışma arkadaşlarımız ile ülkemize değer katacak çalışmalarımıza devam ediyoruz.