İSTANBUL GLOBAL SİGORTA BROKERLİĞİ A.Ş.

Sigortacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Prim
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2007

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.istanbulsigorta.com

Adres

My Office 212 Residence Taşocağı Cd. No: 3 Kat:21 Güneşli Bağcılar İstanbul

Hakkımızda

İSTANBUL GLOBAL SİGORTA BROKERLİĞİ A.Ş. olarak çalışanlarımızla uzun vadede birlikteliği hedefleyen bir anlayışa sahibiz. Bu anlayış çerçevesinde güvenilir, dürüst, ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve değişime açık, insiyatif alabilen ve kullanabilen, müşteri odaklı çalışmayı kendine ilke edinen, vizyonumuz ve misyonumuza uygun olarak, şirketimizi hizmet platformunda temsil edebilecek ekip arkadaşları ile çalışmakta ve yine aynı özelliklerde aramıza katılabilecek arkadaşlarımızla büyüme hedefi içindeyiz.

Şirket çalışanlarının şirket sahipleri gibi, kurumun karlılığı yönünde bir takım ruhuyla çalışması, kişisel özgüvenlerini artırıcı, gelişimi motive eden ve öğrenmeye teşvik eden bir üslupla, Kurumsal, Bireysel, Hayat, Sağlık ve hayat dışı branşlarda Risk Yönetimi, Risk Danışmalığı, Müşteri İlişkilerinde uzmanlık kazanmak isteyen personeline en geniş imkanları sunmaktadır.

 

Kariyer planlaması, çalışma ilkelerimize ve değerlerimize sahip arkadaşlarımızın belli zamanlarda ve belli kriterler esasına dayanarak yapılan performans ölçümlerinin sonucu ile yapılmaktadır.

 

Kurumumuza yapacağınız iş başvurularınız için CV' lerinizi info@istanbulsigorta.com adresine gönderebilirsiniz. Müracaatlarınız güncel olarak değerlendirilmek amacıyla insan kaynakları havuzunda gizlilik çerçevesinde tutulmaktadır.

 

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak istersen seni www.istanbulsigorta.com ‘u veya "İstanbul Sigorta" Facebook-Twitter-Instagram sayfalarımızı keşfetmeye davet ediyoruz.