İSTANBUL AKVARYUM KOMPLEKSİ

Turizm

Adres

İSTANBUL AKVARYUM KOMPLEKSİ

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 00.00 - 00.00

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Pazar: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

2011

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.cpistanbulflorya.com

Hakkımızda

AQUA FLORYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ

Eğlence ve alışveriş keyfini buluşturan Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nin en büyük çekim gücü, Haziran 2011’de açılan dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’u bünyesinde bulundurması. Bunun yanı sıra müşterilerine farklı mutfaklardan enfes lezzetler sunan deniz manzaralı kafe ve restoranları ile geniş amfi tiyatrosunda ev sahipliği yapacağı farklı etkinlikler ayırt edici özellikleri arasında yer alıyor.

İstanbul Florya’da kapalı otopark alanı, 900 kişi oturma kapasiteli açık amfi tiyatro, 1280 kişi kapasiteli 11 adet sinema salonu, 52.000 m2’lik peyzaj ve yürüme alanları, sergi alanları ve kültürel alanlar, 13.000 m2’lik büyük bir meydan, Açık Pazar yeri ve geniş marka seçenekleri ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

KONFORLU BİR KONAKLAMA ve BAŞARILI TOPLANTILAR İÇİN YENİ ADRESİNİZ…

Marmara Denizi’nin panaromik manzarasına karşı, sınır tanımayan hizmet anlayışıyla benzersiz bir konaklama ve toplantı imkanı Crowne Plaza İstanbul – Florya’da.

Atatürk Havalimanı ve Avrupa’nın en büyük kongre merkezi CNR Expo Fuar Merkezine 7 Km uzaklıktadır. Atatürk Havaalanı ve şehir merkezine ücretsiz servis, sunulan hizmetlerdendir.

Deniz manzaralı açık yüzme havuzumuz ve kapalı yüzme havuzuna sahip Sağlık Kulübü & SPA merkezimiz, ayrıca teras restaurant ve bar alanlarımız, Marmara Denizi'nin nefes kesen manzarası ile misafirlerini ağırlıyor. Dilerseniz sabahın ilk ışıklarında, dilerseniz gün batımında denize sıfır yürüyüş alanlarının keyfini çıkarabilirsiniz. 30 dakika içerisinde tarihi yarımadanın güzelliklerine ulaşabilir, 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan dünyanın en büyük tematik akvaryumu Istanbul Akvaryum’da ve yüksek kaliteli alışveriş merkezi Aqua Florya Alışveriş Merkezinde güzel bir gün geçirebilirsiniz..