İsotlar Grup

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 12.30

Kuruluş Yılı

1965

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.isotlar.com.tr

Adres

-

Hakkımızda 

 

İsotlar Grup; başarı odaklı hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, marka güvenilirliği, ürün ve hizmet kalitesi dahil tüm temel ve profesyonel gereksinimlerin en uygun koşullarda temini ilkesi ile 1965 yılında kurulmuştur. Otomotiv sektöründeki yatırımlarıyla piyasaya sağlam bir giriş yapan İsotlar Grup, bugüne dek birçok sektörde önemli başarılara imza atmıştır.

Grup, ilk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine başlamış ve ilk kurulduğu günden itibaren bulunduğu bölgelerde büyük başarılar yakalamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimi, grubu yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyeti 1997 yılında Tata markası ile başlamıştır.  Grup, ülke genelinde geniş bir ağa sahip satış ve servis noktaları ile hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra TVS motosiklet grubun distribütörlüğünü de yürütmektedir. İsotlar Grup’un başarısına bağlı olarak Tata Motors, Türkiye’yi bir üs olarak görmüş, Türkiye’ye de katma değer sağlayacak biçimde Romanya’ya distribütörlük hakkını vermiştir.  Karsan J9 Premier marka minibüsler ile Hyundai Truck HD serisi hafif kamyonların distribütörlüğü de 2009 yılına kadar İsotlar Grup tarafından yürütülmüş ve bu süreçte her iki markada da büyük başarılar yakalanmıştır.

İsotlar Grup, Brezilya’nın en büyük şasi üreticilerinden Agrale’nin otobüs şasilerinin; Türkiye, Doğu Avrupa, Türkiye Cumhuriyeti ülkelerini kapsayan geniş bir bölgede tek yetkili exculusive distribütörü olarak hizmet yürütmektedir.

Tüm markalarda ayrı ayrı yakalanan başarının ardından Adana’da bulunan ve tamamı ihracata yönelik üretim yapan Isoto otobüs fabrikasını hayata geçiren İsotlar Grup, kazandığı üretici kimliğinin altında, iş istihdamına ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. %100 yerli ve öz sermaye ile kurulmuş olan Isoto otobüs fabrikası, her geçen gün bünyesine kattığı yeni distribütörleri ile dünyaya araladığı penceresini genişletmeyi, ihracat adedini her geçen gün arttırmayı hızla sürdürmektedir.

İsotlar Grup bünyesinde ayrıca tarım, akaryakıt, dış ticaret, eğitim ve sigorta aracılık şirketleri de yer almaktadır.

İsotlar Grup, otomotiv sektörünün çeşitli kollarında edindiği deneyimi diğer yatırım alanlarındaki tecrübeleri, uluslararası ithalat ve ihracat ağındaki finansal başarıları, kararlılığı ve istikrarıyla birleştirerek yatırım yaptığı tüm sahalarda lider marka olmayı hedeflemektedir.