IŞIKLAR LED TEKNOLOJİLERİELEKTRONİK VE AYDINLATMASİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Aydınlatma, Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri, Reklam ve Tanıtım

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.isiklarled.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2011

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Prim
  • Giyim Yardımı

Hakkımızda

Kurumsal

Led sistemleri ve Led Aydınlatma alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. 1990 yılından bu güne farklı sektörlerde elektrik ile mekaniği birleştiren çalışmalarımız ile kontrol sistemleri konusunda uzmanlaşan kadromuz ile birçok konuda ilkleri gerçekleştirdik. Temel hedefimiz; pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü teknik servisi ile lider olmaktır. Işıklar led teknolojileri adı altında 2011 de kurulduk ve DC IŞIKLARLED Markası ile kısa sürede ülkemizde reklam ve tabela sektöründe söz sahibi bir konuma geldik. Bugün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız.Hizmet anlayışımız; ürünü satıncaya kadar değil, satış sonrasında da pazarlama eğitimi ve teknik destek olarak devam etmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli ürünün kaliteli satış sonrası hizmetten geçtiğinin bilinci ile rekabetçi pazar ortamında Türk halkının hak ettiği kalitede hizmet ve ürünü makul fiyata sunmaktır. Hizmetin ürün satışı ile bitmediğinin bilinci ile, her zaman, ister ürünümüzü satın alan, ister farklı firmalardan ürün satın almış olanlara hizmet sunarak sektörün kalitesini yükseltmektir.

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kalitesinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden geçtiğinin bilincinde olarak; Müşteriye ihtiyaç duyduğu ürünü doğru özelliklerde, makul zamanda, makul fiyata sunmaktır.