Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1885

Çalışan Sayısı

-

Web Site

intertek-turkey.com

Adres

-

Hakkımızda


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 
1885 yılından beri dünya genelindeki şirketler, ürünlerinin, süreçlerinin ve sistemlerinin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için Intertek’e güveniyor. Günümüzde 100'den fazla ülkede 1000 den fazla laboratuvar ve ofisinde 42.000'den fazla çalışanı ile Intertek; global akreditasyonları, anlaşmaları, regülasyon bilgisi ve teknik donanımlı uzman kadrosu ile kuruluşların aradığı lider çözüm ortağıdır.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı müşterilerine Güvence (Denetim, Sistem Belgelendirme ve Egitim), Test, Gözetim, ve Ürün Belgelendirme hizmetleri konusunda global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünkü uluslararası konumuna ulaşmıştır. 130 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.
Türkiye’deki 3 şirketimiz ve 1000’den fazla çalışanımız ile en son teknolojiye sahip tesislerimiz ve laboratuvarlarımızda küresel ağımızın da desteği ile Türkiye’nin 81 ilinde müşterilerimizin operasyonları ve tedarik zincirlerinde oluşabilecek riskleri tanımlamalarına ve yönetmelerine destek olmaktayız.
Hizmet verdiğimiz sektörler;
Tekstil & Hazır Giyim
Ayakkabı
Oyuncak & Kırtasiye
Hediyelik Eşya, Züccaciye
Mobilya
Aksesuar
Gıda ve Tarım
Ambalaj
Elektrik Elektronik
Temizlik Malzemeleri
Sağlık, Güzellik ve Perakende
Kimya
Polimer & Plastik
Mineral
Otomotiv
Enerji
Petrol ve Petrol Ürünleri
Endüstri
İnşaat, Mühendislik

Intertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : interek.com  
Intertek Türkiye web adresimiz : intertek-turkey.com