Index Grup

Bilgi Teknolojileri

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1989

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.index.com.tr

Hakkımızda

Index Grup, IT distribütörlüğünde Türkiye'nin lider ve öncü firmasıdır. 200'den fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörü olan Index Grup, Türkiye'nin ciro olarak en büyük 10 IT şirketinden biridir. (Kaynak Interpro Medya). Index Grup iş modeli olarak son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Sadece profesyonel kanallara, perakandecilere, kurumsal kanala, entegratörlere, ara toptancılara ve yaygın kanala (B2B) satış yapmaktadır.

1989 yılında kurulmuş Index ile başlayan yolculuğumuz tüm sektörde kabul edilen bir başarı hikayesi olarak adım adım yükselmiştir. Sonuç odaklı çalışma, güvenilir ve itibarlı bir şekilde işlerimizi yürütme, kendimizi sürekli geliştirme her zaman önemli değerlerimiz arasında olmuştur. Çok çalışmak ve başarılı sonuçlara imza atmak, grubun kültürüne işlemiş ögeler arasındadır.

Index Grup bünyesinde, Satış, Ürün Yönetimi, Mali İşler Grubu(Finans, Muhasebe, Risk Yönetimi, İthalat, Denetim), Lojistik Grubu(Depo, Sevkiyat, Teknik Servis, Satış Sonrası Hizmetler) gibi departmanları bulunmaktadır.  

Index Grup, yeni insan kaynakları stratejileri ile birlikte performans yönetim sistemleri, kişisel gelişim planları ve oryantasyon programları ile çalışanlarının ve kurumun geleceğine önem göstermektedir. Profesyonel olmak kadar, amatör olmaya da, aile olmaya da özen gösterir.

Şirketlerimizin 3 tanesi halka açıktır, bu da sistemimizin gücünü ve şeffaflığımızı yansıtan unsurların göstergesidir. Ayrıca grup şirketlerimizin 3 tanesinde de yabancı sermaye girişi yapılmıştır. Bu da Index Grup'un yabancı yatırımcılar tarafından değerli ve potansiyal bir grup olduğunun daha göstergeleri arasındadır.

Grup şirketlerimizin isimleri, Index, Datagate,Despec, Homend, Netex, Artım, Teklos'tur. Tüm bu şirketlere bir arada Index Grup olarak adlandırmaktayız.

Index Grup çatısı altında çalışmak isteyen değerli adayları başvurular için bekliyoruz.

Index Grup İnsan Kaynakları