İMağaza E- Ticaret Yazılım Sistemleri

Bilişim, E-ticaret

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 06.30

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. Brandium Residence R2 Blok K:28 D:258 Ataşehir İstanbul No:23-25/B

Hakkımızda

2010 yılından bu tarafa sürekli kendini yenileyen, dinamik ve son teknoloji ile birleştirilmiş bir iMağaza E-Ticaret alt yapısı ile sizler de işletmenizi sanal mağazalara taşıyabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. İmagaza sadece bir yazılım firması değil aynı zamanda sizin için çalışan bir iş ortağıdır, ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Yaklaşık 9 yıldır e-ticaret sektöründe oluşan kiralama yöntemlerini aşmayı başarmış ve sektöre yeni bir rakip olarak giren iMağaza, 9 yıldır geçen süre içerisinde kendini sürekli yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla birlikte yeni servis ve hizmetlerin sunumunda da öncü olmaktadır. Geliştirdiğimiz hiçbir altyapıda olmayan iMağaza'ya özel bazı servislerle bir çok müşterinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Teknik ve yönetim kadromuzdaki herkes A'dan Z'ye kendi konularında tamamen profesyonel olan ve meslek grubu dışında başka hiçbir işlemle ilgilenmeyen, konusunda üst seviye uzman personelimizle 2000'den fazla müşterimize sorunsuz bir sistem olmamız sayesinde kusursuz hizmet verebilmekteyiz. Ekibimiz artan müşteri portföyümüz ve talepler doğrultusunda yılda %70 civarında ivmeyle genişletme stratejisiyle hizmet vermektedir.