Hisar Intercontinental Hospital

Hastaneler

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

Hisar Hospital Intercontinental

Hakkımızda


Hisar Hospital Intercontinental 


Hisar Intercontinental Hospital, halkımıza ve dünyanın birçok ülkesinden bizi tercih eden hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Hastanemiz, Asya ve Avrupa kıtalarının birleşiminde, İstanbul Boğazına 5 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na sadece 20 dakika uzaklıkta, 30.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir.
İleri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, Kalp ve Damar Cerrahisi dahil her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği
7 ameliyathanesi, tek kişilik odalarda her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen toplam 36 Yoğun Bakım yatağı ile hasta memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır.
Tam donanımlı olarak tüm branşlarda hizmet veren hastanemiz, kuruluşunun birinci yılında, Joint Commision Akreditasyon Belgesi'ni almaya hak kazanmış Türkiye'deki sayılı sağlık kurumları arasında yer almaktadır. Hizmetleriyle Türk Sağlık sektöründe fark yaratan Hisar Intercontinental Hospital yurtiçi ve yurt dışından gelen hastalarının transferi için hazır bulunan helikopter pistiyle de hastalarına en kısa zamanda en hızlı hizmeti vermektedir.
Hastanemizde Multidisipliner tedavi yaklaşımımız ile, yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti sunulabilmektedir. Hastalarımız, dünyanın önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Hisar Intercontinental Hospital'ın akademisyen ve uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır. Başarılı klinik sonuçlara sahip hastanemizde; Erişkin ve Çocuk Kardiyolojisi ve Kalp Damar Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, İnvaziv Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli, Mikronöroşirurji, Laparoskopik Cerrahi, Tüp Bebek, Medikal Onkoloji (Kemoterapi ve İmmünoterapi) , Girişimsel Radyoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, kişiye özel Göz Lazer Tedavileri başta olmak üzere tüm birimlerde hizmet sunulmaktadır.
Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz.
Hasta Dostu Yaklaşım
Hisar Intercontinental Hospital, tüm dünyada kabul gören “hasta odaklı yaklaşım” ile, hastalarımızın tedavi sürecine katkı sağlayacak psikolojik tüm etkenler ele alınarak inşa edilmiştir. Akıllı bina teknolojisinin uygulandığı hastanemizde, yeni teknolojilere uyumlu otomasyon sistemi kullanılmaktadır. Mimarisindeki tüm bu özellikleri, hastalarımızın konforlu bir sağlık hizmeti almasına yönelik olarak planlanmıştır.
Geniş alana sahip, gün ışığını maksimum derecede gören, king size, suit ve tek kişilik odalar olmak üzere toplam 170 yatağı bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında bulunan LCD ekran ile hastalarımız yattıkları yerden multimedya (TV, DVD, Internet) hizmetlerinden yararlanabildikleri gibi;  laboratuvar ve radyoloji sonuçlarına ulaşabilmektedirler.
Hastane atmosferinde bulunmayı keyifli hale getiren, her biri geniş ekran LCD televizyonlar ve rahat koltuklarla dizayn edilmiş lobi alanları, her türlü yiyecek ve içecek hizmetinin alınabileceği iki kafeterya ve 7 gün 24 saat hizmet sunan açık ve kapalı otoparkımız bulunmaktadır. Hastalarımız; internet erişiminden yararlanabilmekte, kapalı devre ve uydudan yerel, ulusal ve uluslararası televizyon kanallarını izleyebilmektedirler. 
Hastalarımızla birlikte kalacak refakatçileri için de, aynı odada kalabilecekleri özel bölümler ve konforlu yatakların yanı sıra, çok seçenekli mönülerimizle hizmet sunulmaktadır. Otelcilik hizmetleri kapsamında hastalarımız ve refakatçilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri şampuan, sabun, havlu, terlik, saç kurutma makinesi gibi kişisel bakımlarına yönelik eşyaların yanı sıra kişiye özel elektronik kasa hizmeti de  hastanemiz tarafından sunulmaktadır.
Hastanemizde, tüm tetkik sonuçlarının bilgisayar ortamında görüntülenerek arşivlenebildiği, PACS sistemi ve ilaç hatalarının önüne geçen, hemşirelerimizin parmak iziyle çalışan, yüksek güvenlikli, bilgisayarlı ilaç hazırlama sistemi PYXIS ile gelişmiş tıbbi hizmet altyapısını kullanılmaktadır.