Hi-paş Plastik Eşya Tic . Ve San. Ltd. Şti

Plastik ve Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Cumartesi: 08.30 - 14.00

Kuruluş Yılı

1978

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.hipas.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Firmamız 1978 yılında HİLAL PLASTİK olarak İSTANBUL Süleymaniye'de Plastik Çekmeceli Kutu imalatı ile Sektörde faaliyete başlamıştır. Her zaman ilk ve kaliteli ürünler üretmeyi hedefleyerek kısa zaman içinde büyüyerek yerine sığmamış önce Terazidere'ye daha sonrada İkitelli Organizedeki fabrikasında imalatına   Hİ-PAŞ   PLASTİK  olarak  devam  etmiştir.  2004 yılında  İkitelli  Organizede  2.  Modern Üretim tesisiyle faaliyete geçmiştir. 2009 'da İSTOÇ Showwrom hizmete girmiştir. 2015 yılında 13 500 m2' lik yeni fabrika,depolar ve makina parkımız  faaliyete geçmiştir.

Firmamız yeni mamul ürünleri kullanıcıdan gelen talepleri değerlendirerek veya dünyadaki yenilikleri takip ederek tüketiciye uygun nitelikte ürün sunmaktadır.

Firmamız gerekli olan alt yapı çalışmaları ile AR-GE çalışmalarına önem vermekte ve bu doğrultuda modern bir teknoliye sahip olan kalıphanesi ile kaliteli kalıplar imal etmekte ve kalite kullanım ve dizayn kolaylıkları getirebilecek ürünler üretmektedir.

Yurtiçi ve özellikle Yurtdışı fuarlara katılımcı olarak iştirak ederek. Dışarı açılma politikasını genişleterek devam ettirmektedir. Sektörde kalite ve ürün çeşitliliği olarak lider firma konuma gelmemizi sağlayan siz değerli müşterilerimize minnattarız.

Bizler Kalite ve estetiği birleştirerek daha iyi yerlere gelmeyi kendimize slogan edindik.