Hastek Plastik Teknolojileri ve Otomasyon Sist.

Makine ve Ekipmanlar, Mühendislik Hizmetleri, İthalat - İhracat

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.hastek.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1998

Adres

Akçaburgaz Mh. 3108 Sk. No:6 Kıraç Esenyurt İstanbul

Hakkımızda

            Hastek Plastik Teknolojileri ve Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1962 senesinden beri Türk plastik sektörüne dürüstçe ve ilkeli bir şekilde hizmet vermiş olan Hasmak Plastik Makinaları'nın fikir ve destekleri doğrultusunda Muharrem Mehmet Manav ve Cem Özkaracalar tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

            Vizyonumuz: Türk plastik sanayicisinin, dünyadaki rakipleri ile rekabet edebilir bir konuma gelebilmesi için, gerekli makine ve otomasyon cihaz yatırımlarını, konusunda dünyanın lider bir kuruluşları ile çalışarak, eksiksiz ve doğru olarak yapabilmelerini sağlamaktır. 

            Misyonumuz, dünya çapında çalıştığımız makine üreticisi firmalarına Türk insanının çalışkan, nazik ve dürüst dokusunu hissettirebilmek, Türk Plastik Sanayicisinin ihtiyaçlarını tam olarak tespit ederek doğru cihaz ve otomasyon yatırımları yapmalarını sağlayacak, profesyonelce organize edilmiş satış öncesi ve satış sonrası hizmeti vermek ve mevcut ürünlerimizi Türk Plastik Sanayicisinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmektir.

            Hedefimiz, Hastek ve tüm çözüm ortaklarının, kemikleşmiş bir kurumsal yapıyı oluşturma felsefesi ile, genç ve dinamik yapıdaki teknik eleman kadrosunu güçlendirerek anında hizmet anlayışından taviz vermeden, Türk Plastik Sanayicisinin tümü tarafından takdir edilmesidir.