GÜRALLAR YAPI

Yapı, İnşaat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1948

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.gurallaryapi.com

Adres

-

Hakkımızda

Gürallar Yapı Malzemeleri ve Kimya Sanayi A.Ş., 1948 yılında ticari hayatına başlayan Gürallar Grubu bünyesindeki şirketlerden birisidir. Gürallar imzası, ilk kurulduğu şehir olan Kütahya’nın ve çevresinin sosyo-ekonomik düzeyinin gelişmesine katkıda bulunarak kentin Türkiye ve dünya çapında kalite ve profesyonellikle özdeşleşen marka değerleri yaratmasına öncülük etmiştir. Bu öncü ailenin bir üyesi olan Gürallar Yapı, kurulduğu günden bugüne sayısız başarılı projeye imza atmıştır. Tamamlanmış bu projeler arasında dünyaca ünlü Ali Bey Otelleri, LAV ve GÜRALLAR CAM AMBALAJ Fabrikaları, çeşitli konut ve okul inşaatları yer almaktadır.

Faaliyetlerine başladığı ilk yıllarda muhtelif sanayi ve turizm tesisleriyle konut projelerini başarıyla tamamlayan şirket, her geçen gün yıldızı daha da parlayan Türk inşaat sektörü içinde kısa zamanda haklı bir yer edinmiştir. Köklü Gürallar geleneğinin bir parçası olan Gürallar Yapı,, profesyonelliğe ve kaliteye önem veren yaklaşımının sonucunda elde ettiği bu konumu bugün de devam ettirmektedir.

Gürallar Yapı sadece tamamlanmış ve devam eden projeleriyle değil; getirdiği yeni yaklaşımlarla da sektörün geleceği üzerinde söz sahibi olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu yaklaşımların en önde geleni, yapı sektöründe topyekûn verilen klasik inşaat hizmetini, alt birimlere ayrıştırarak hizmet çeşitliliği ve yüksek verimlilik değeri yaratmış olmasıdır. Bu sayede yatırım, geliştirme, inşaat - taahhüt ve gayrimenkul yönetimi hizmetleri en deneyimli ve profesyonel ekipler tarafından gerektiğinde ayrı ayrı da verilebilmektedir. Böylece projelerinde bu hizmetlerden sadece birini ya da birkaçını almak isteyen müşteriler, altmış yıldan fazladır faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde iz bırakmış olan köklü Gürallar Grubunun deneyimlerinden faydalanma imkânı elde etmektedir.