Grup Farma (Farmakim Gıda- Farmakim Lojistik-RSY&İLSAN

Gıda Hizmetleri, İlaç Sanayi, Lojistik

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2004

Adres

Merve Mahallesi Uzungöl Caddesi NI 4/A Yenidoğan Sancaktepe-İstanbul

Hakkımızda

GRUP FARMA ŞİRKETLERİ
FARMAKİM İLAÇ LOJİSTİK A.Ş.
Grup Farma bünyesinde Lojistik alanında faliyet göstermek üzere 2006 yılında kurulmuş bir şirkettir. İlaç ve gıda lojistiği gibi özel şartlar gerektiren ürün barındırmayı'da baz alınarak kurgulanan , tüm yeni teknolojileri barındırmaktadır. Sancaktepe Yenidoğan 'da kurulu olan 2 adet  depoda, profesyonel ve son teknoloji kullanarak lojistik hizmetleri verilmek üzere teknolojik bir alt yapı oluşturulmuştur.  6800 m²’lik arsaya kurulu binamızın kapalı alanı yaklaşık 10.000 m²’dir.
 Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olan Mümessil Ecza Depomuzun dar koridoru olan, rafları Euro palete göre dizayn edilmiş (istenildiğinde ISO palete· uyarlanabilen) yaklaşık 7000 paletlik bir kapasiteye sahiptir.

FARMAKİM İLAÇ ÜRETİMİ

2019 Yılında İlaç üretim tesisi projemiz tamamlanmış olup, GMP belgesini almış ve fason imalat olarak;

-Tablet Formu-Toz formu (Saşe)-Kapsül Formu-Yarı Likid Formu-Strip/Patch Formu olmak üzere bir çok formda üretim hizmeti vermektedir.

İLSAN İLAÇ A.Ş.

İlsan İlaç A.Ş.bir Grup Farma şirketidir. 2002 yılında kurulan Grup Farma'nın amacı, ilaç endüstrisine yönelik hizmet vermektir.

Firmamız, farmasötikler, hijyen ürünleri ve lojistik konularında hizmet vermektedir. Grup Farma, yarının fırsatlarını karşılamak için, stratejik yatırımlara önem vererek, yüksek kalitedeki ürünleri ve müşteri servisi ile saygınlığını güçlendirmeyi amaçlamaktadır.