Gözen Air Services

Havacılık

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1979

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Web Site

www.gozenair.com

Adres

-

Hakkımızda

Gözen Havacılık Hizmetleri, 30 yılı aşkın tecrübesi ile ülkemiz havalimanlarında sivil havacılık kuruluşlarına uluslararası standartlarda temsilcilik, gözetim ve yönetim hizmeti veren bir kuruluştur. Portföyünde 800’ün üzerinde ticari, askeri, kargo havayolları, özel uçak şirketleri ve genel havacılık kuruluşlarını bulunduran Gözen Havacılık, yer hizmetleri, ulaşım ve ikram hizmetlerinin ayarlanması, uçuş destek, uçak kiralama, havacılık danışmanlık, yakıt, hangar ve lounge hizmetleri ile havacılık alanında 24 saat hizmet veren bir merkez haline gelmiştir. Gözen Havacılık Hizmetleri, TÜV Rheinland tarafından ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Belgesi ile belgelendirilen Türkiye’deki ilk temsilcilik ve gözetim hizmeti veren şirket olmuştur. Gözen Havacılık ve Ticaret A.Ş., IGHC (IATA Yer Hizmetleri Konseyi) , NBAA (Ulusal Havacılık Birliği) ve EBAA (Avrupa Havacılık Birliği) üyesidir.
 

Geleceğinizi Havacılık Sektöründe Şekillendirin!

Sürekli gelişen ve kendini yenileyen havacılık sektöründe özellikle son yıllarda ortaya çıkan hızlı büyüme, bu alanı iş olanakları için çok daha anlamlı ve çekici hale getirmiştir. Köklü kurum kültürü ve istikrarlı politikalarıyla 30 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Gözen Air Services, bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün önemli firmaları arasında olmayı hedeflemektedir.

En önemli kaynağı insan olan Gözen Air Services, stratejik düşünebilen, hızlı, atak ve sorumlu çalışma arkadaşları ile bu aileyi her geçen gün büyütmektedir.

Gözen Air Services’li olmak, işbirliği ve dayanışma temeline dayanan bir çalışma ortamında, büyük bir aile olmaktır.
 

İK Uygulamaları

Gözen Air Services İnsan Kaynakları uygulamalarının amacı, faaliyet gösterdiği alanlara en uygun nitelikte insan gücü yerleştirmek ve kalıcılığı sağlamaktır.

• Kurumsal yapısı ile çalışanlar, yetkinlik ve yeterliliklerini etkin olarak kullanabilecekleri ve şirketin hedeflerine ulaşmasında katkı sağlayabilecekleri görevlerde değerlendirilmektedir.

• Çağdaş sistemler doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçleri titizlikle yürütülmektedir.

• İşin gerektirdiği nitelikler ve kişisel becerileri baz alarak objektif ve adil bir değerlendirme yapılmaktadır.