GNC CNC MAKİNA TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Takım Tezgahları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.gncmak.com

Adres

Y.Dudullu Ümraniye – İstanbul, Telefon: 0 216 471 46 20, Email: info@gncmak.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2010

Hakkımızda

Makine, GNC ile Çalışır

 

Hayatın her alanında yaşamın en değerli parçasına hizmet etmek için yola çıkan bizler; 

Sektörü daha ileriye taşıyacak bir vizyonla hareket eder, 

distribütörü olduğumuz makinalarımızla bugünü geleceğe taşırken, 

sahip olduğumuz teknolojimizle yarının startını veririz.

 

GNC Demek Gelecek Demek!

 

2010 yılında İstanbul İMES Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan GNC CNC Makine Teknolojileri; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya’da bulunan şubeleri ile sektörüne fayda, çözüm ortaklarına katma değer oluşturmak amacı ile yola çıkmıştır.

 

Kurulduğu ilk günden itibaren tüm kaynaklarını, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, saha avantajı ile doğru tespit ederek en hızlı ve en güvenilir şekilde cevaplamak için kullanan GNC; VICTOR Taichung, AVEREX, ROMI VE LICO gibi yüksek hız, nitelik ve kaliteye sahip takım tezgâhları ile şirketlerin üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmıştır.

 

2014 yılından bu yana VICTOR Taichung’un tüm dünya distribütörleri arasında her yıl en yüksek satış yapan ülke distribütörü ünvanını devam ettirerek Türkiye üretim sanayisinin gücüne güç katmıştır.

 

Bugün CNC makina, ikinci el makina ve yedek parça satışı kulvarında hayatın en değerli alanlarında sektörüne sorunsuz hizmet veren GNC; genç, dinamik, vizyoner bakış açısıyla makinanın arkasındaki güç olmakla birlikte, Türkiye geneline yaydığı hızlı ve profesyonel servis ağıyla sürdürülebilir bir marka değerine ulaşmıştır.