GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş.

Danışmanlık, İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

-

Adres

.

Hakkımızda

GI GROUP HAKKINDA

Global bir lider olarak, iş gücü piyasasının gelişimine katkı sağlamak ve çalışmanın kişisel ve sosyal değerini öne çıkarmak adına hizmet vermekteyiz.

Grubumuz hizmet verdiği lokasyonlarda Geçici İş İlişkisi, Seçme ve Yerleştirme, SMS-Yerinde Yönetim, Teknik Bordrolama, Outsourcing, Eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanda faaliyet göstermektedir.

Kendi ofislerimiz ve stratejik iş ortaklıklarımız dahilinde, Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’den fazla ülkede 27 direk ofis ile faaliyet göstermekteyiz.

“Staffing Industry Analysts’’ tarafından küresel olarak en büyük istihdam firmalarından biri olarak gösterilen Gi Group, aynı zamanda Özel İstihdam Büroları Uluslararası Konfederasyonu CIETT’in Küresel Kurumsal Üyesidir.

2018 yılında Gi Group 20.000’in üzerinde şirkete hizmet vererek, 2,30 milyar Euro Ciroya ulaşmıştır.

Her türlü istihdam talebine hizmet verebilecek durumda olan grubumuz, uzmanlaşmış bölümleri ile yerel ve uluslararası ekipleri aracılığıyla küresel çözümler üreterek (örneğin Yerinde Yönetim Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi gibi) büyük ve çok uluslu kuruluşlar için güçlü bir uzmanlık birikimi geliştirmiştir.