Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaGEZER ENDÜSTRİ İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Kuruluş

GEZER ENDÜSTRİ İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; 1986 yılında kurulmuştur. Faaliyet konularında uzman gücü, kaynakları, yetişmiş çalışan kadrosu ve bilgi birikimini bünyesinde toplayan şirket kurulduğu günden bugüne çağdaş ilkeleri, ileri teknolojisi, kalite bilinci ve yansıttığı güvenle inşaat ve plastik sektörlerinde büyük adımlarla ilerlemektedir. Yönetim anlayışı ve deneyimli çalışanları ile sürekli verimli örnekler sergileyen GEZER ENDÜSTRİ, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermenin, standartlara tamamen uygun tesisler ve plastik ürünler sunmanın, taahhüt ettiği işleri gününde sonuçlandırmanın ve üstlendiği tüm taahhütlerini müşteri beğenisiyle gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşatmaktadır.

Misyonumuz, mevcut ISO 9001 Kalite Güvence / Kalite Kontrol standartları ve iş emniyeti politikamız ile Endüstriyel İnşaat ve Çevre Teknolojileri Sektöründe, proje aşamasından inşaat tamamlamaya kadar anahtar teslimi tesis kurmayı en iyi şekilde üstlenmek ve tam müşteri memnuniyetini garanti etmektir.

The Company

GEZER INDUSTRY has been founded in 1986. From the date it was founded till today the company with the expertise in its fields of activity, resources, well trained personnel and its accumulated knowledge basis; has made great strides in the construction and plastics sectors with its contemporary principles, advanced technology, quality awareness and the confidence it creates. Continuously presenting efficient examples with its management philosophy and its experienced work force, GEZER INDUSTRY is happy for supplying the best service for its clients , building plants and plastic products that are in full compliance with the standards, finishing its contracts on time and fulfilling all its contracts to customer satisfaction.

Our mission is to guarantee quality, from design stage through completion of construction, and full client satisfaction with our existing ISO 9001 Quality Assurance / Quality Control standards and Safety Policy in the Environmental Technology and Industrial Construction Sectors.