Gemak Gıda Endüstri Makinaları ve Tic.Ltd.Şti

Makine ve Ekipmanlar, Üretim / Endüstriyel Ürünler, Gıda Makineleri ve Ekipmanları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

ASO2. OSB Sincan Temelli

HakkımızdaGemak Gıda End. Mak. ve Tic. A.Ş

Gıda sektörüne ve özellikle de süt ve mamulleri üretimine yönelik ekipman üretimi, tedariki ve anahtar teslimi süt işleme tesisi kurulmasında, Türkiye ve İran, Suriye, Yemen, Mısır, Cezayir, Nijer, KKTC, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan’da öncü olan firmamızın, temelleri 1969 yılında atılmıştır. Başlangıçta inşaat dahil olarak süt ve süt ürünleri işleme tesisi kuran firmamız, 1986 yılından bu yana makine imalatına başlamış olup bu konudaki faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, kaliteli ve dürüst çizgisiyle bugünlere ulaşmıştır.

30’u mühendis ve tekniker olmak üzere, 150’ i aşkın çalışanımızla, gıda sektöründe Ar-Ge , proje, üretim, montaj, satış ve servis bölümleriyle altı dalda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Süt endüstrisine yönelik olarak ; süt toplama ve soğutma merkezleri için komple hatlar, süt alım ve pastörizasyon hatları, pastörize içme sütü ve UHT süt hatları, beyaz peynir, lor, kaşar, dil, örgü, hellim, krem peynir, edam ve gouda gibi birçok peynir çeşidi için üretim hatları, yoğurt ve ayran, kaymak ve tereyağı üretim hatları, süt tozu ve peyniraltı suyu tozu üretim hatları, meyve suyu, reçel, marmelat ve pekmez üretim hatlarıyla dondurma ve sütlü tatlı üretim hatları yapmakta  meşrubat, kolalı içecekler, çikolata, margarin, salça vb. üretimi yapan işletmeler için özel ekipman temini ile gıda sektörüne yönelik anahtar teslimi modern tesisler kurmaktayız.     

Bünyemizdeki makine, elektrik, inşaat, gıda ve ziraat mühendisi, satış uzmanlarımız, ithalat-ihracat sorumlumuz, finans danışmanımız, elektrik ve makine teknikerlerimiz, endüstriyel ürün tasarımcımız ve büyük bir kısmı “usta” sertifikası almış olan üretim ekibimizle güçlü bir takım olmanın gururu içerisindeyiz. Amacımız her zaman ekibimizin bilgi düzeyini en üst seviyeye çıkararak, başarılı bir organizasyon içerisinde, yüksek hizmet kalitemizi sürekli kılmaktır.

Türkiye ve bölge temsilcisi olduğumuz Alfa Laval, Frautech, Danisco, HPM ve Ice Group gibi dünyaca ünlü firmaların, bizi tercih ederek uzun yıllardan bu yana çalışmaları ve bizlere destek vermeleri, şirketimizin bu konularda da standartları yüksek, güvenilir bir firma olduğunun göstergesidir.