G Teknoloji Bilişim San. ve Tic. A.Ş.

Bilişim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2001

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.gtech.com.tr

Adres

Maslak Mah., Dereboyu 2 Cad., No:6/4 Sarıyer-İstanbul

Hakkımızda

2001 yılında kurulan GTech, farklı iş alanlarında uzmanlaşmış danışman kadrosu ile müşterilerinin iş gereksinimlerini iyi anlayarak,katma değerli hizmetler ve çözümler sunan bir danışmanlık firmasıdır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bu teknolojileri yetkin ekipleri ve çevik yöntemler ile birleştirir, müşterilerine yaratıcı, kaliteli çözüm ve hizmetler üretir.


Gerçekleştirdiği büyük ölçekli projeler, marka değeri ve saygınlığı ile Türkiye’nin önde gelen bilişim firmaları arasında yer alan GTech, Oracle Firmasının en önemli iş ortakları arasındadır.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen yaklaşımıyla GTech, bünyesindeki tüm çalışanlarını da, iç müşteri olarak tanımlamaktadır. Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimine önemli yatırımlar yapmakta, en yüksek performansı göstermelerine yardımcı olacak yönetim süreç ve uygulamalarını, kurum kültürüyle uyumlu bir şekilde uygulamaktadır.


Uzman danışman kadrosuyla hizmet vermesinin yanı sıra kurumsal firmalara dış kaynak kullanımı modeliyle de çözüm sağlamakta, müşterilerinin yazılım ekiplerine danışmanlık ve proje yönetim hizmetleri vermektedir. GTech müşterilerine daha yakın olup, daha hızlı hizmet götürebilmek için İstanbul’da, Anadolu ve Avrupa yakasında olmak üzere iki ofisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri odaklı çalışma prensibiyle müşterileriyle uzun vadeli işbirliğine başladığını kabul eden GTech, projelerin başarılı olması hedefini kendi hedefi olarak belirleyip bu konuda deneyimli teknik kadrosu ile, proje ihtiyaçlarına göre gerekirse güçlü iş ortakları ile anahtar teslim projeler de sunmaktadır. Temsilcisi olduğu dünya lideri ürünlerle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’nin lider firmalarıyla çalışma fırsatı yakalamıştır.

GTech, MR Yasal Raporlama çözümü ile bankacılık sektöründeki yasal raporlama konusunda uçtan uca çözüm sunan ilk firma olmuştur.


GTech, aynı zamanda Türkiye’de bankacılık sektöründe OFSAA (Oracle Financial Services Analytical Applications) ürünü ile Günlük Bazlı Çok Boyutlu Karlılık projelerini gerçekleştiren tek yerel danışmanlık firmasıdır.

Bütçe Planlama ve Finansal Konsolidasyon, Veri Ambarı ve İş Zekası Raporlama, Kurumsal Karne, Veri Tabanı Yönetimi, Karlılık (OFSAA) gibi konularda Oracle firmasının platinum iş ortağı olan GTech, büyümesini Temel Bankacılık Uygulaması Çözümleri ve Büyük Veri alanlarındaki yeni iş ortakları ile sürdürmektedir.

Fiba Grup bünyesinde geliştirilen Temel Bankacılık Uygulaması Symphony ve Silikon Vadisi’nde Webaction firması bünyesinde geliştirilen ve aynı adı taşıyan, gerçek zamanlı Büyük Veri platformu Striim ürününün Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’daki tek sağlayıcısıdır.