Federal Grup

Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

 
  

FEDERAL GRUP

Her türlü alçak gerilim malzemeleri imalatı yapan firmamızda değişik meslekten 30 mühendis olmak üzre toplam 460 kişi çalışmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir pazar ağına sahip olan şirketimiz İnsan Kaynakları, Dış Ticaret, Pazarlama satış, Satınalma, Muhasebe, Mekanik Ar-Ge, Elektronik Arge, Üretim Planlama, üretim. Bilgi işlem, Metod, Kalite Güvence, ürün geliştirme bölümleri ile birlikte çok sayıda imalat kısımlarından oluşmaktadır.

1-ELEMAN SEÇİM PROSEDÜRÜ: İnsan kaynakları iş ilanları sonucunda boş pozisyon için adayları görüşmeye çağırır. Öngörüşmeden sonra adayları tanımaya yönelik bazı testler uygulanır. İnsan kaynakları ve adayın çalışacağı bölüm yöneticisi tarafından kişilik ve mesleki bilgi düzeyi bakımından uygun görülen adayların göreve atanma kararları Genel Müdürün onayına sunulur.
2-YÜKSELME OLANAKLARI: Hızla gelişmekte olan firmamızda çalışanların çabaları ve firmanında desteğiyle hızla yükselmek mümkündür.
3-PERSONEL KOMPOZİSYONU:
Yönetici sayısı:30
Beyaz yakalı:60
Mavi yakalı:370
PERSONEL EĞİTİM DÜZEYİ
Yüksek lisanslı eleman sayısı:10
Üniversite mezunu eleman sayısı:90
Lise mezunu eleman sayısı:290
İlk/Orta mezunu eleman sayısı:70
4-ÇALIŞANLARIN KADIN/ERKEK ORANI: %35-%65
5-ÜCRET POLİTİKASI: Sabit ücret olarak 12 maaş verilmektedir. Yılda bir enflasyon, performans düzeyi ve bulunduğu pozisyon gözönüne alınarak ücret ayarlaması yapılmaktadır.
6-ÇALIŞMA SAATLERİ: Haftada beş gün saat 8:00-18:30 arası mesai yapılmaktadır.
7-EĞİTİM OLANAKLARI: Personelin bulunmuş olduğu pozisyon itibari ile ihtiyaç duyduğu eğitimler firma içinde ve firma dışında eğitim imkanları sağlanarak karşılanır. Eğitimler genellikle yönetim becerileri, iletişim becerileri, pazarlama satış becerileri, mesleki eğitimler ve el becerileri eğitimlerinden oluşmaktadır.