Eurocross Turkey

Sağlık Hizmetleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 18.00

Pazar: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

http://www.eurocrossturkey.com.tr/

Adres

-

Hakkımızda


 
Eurocross Türkiye

Eurocross Türkiye, uluslararası bir medikal ve araç asistans şirketi olarak, Türkiye’de asistans sektörüne liderlik etmektedir.
Merkezi İstanbul’da bulunan Eurocross Türkiye, yerel ve uluslararası sigorta, asistans ve hasar yüklenici şirketlere gelişmiş asistans hizmetleri sunarak, yüksek verimli, sorumlu ve sürdürülebilir tasarruf çözümleri vadetmektedir.

Ana şirketimiz Eurocross Assistance, ulusal ve sınır-ötesi asistans çözümlerini 6 farklı ülkedeki ofisi ve dev global hizmet sağlayıcı ağı ile yönetmektedir.
Eurocross Türkiye ve Eurocross Assistance, Hollanda’nın en büyük sigorta kurumu olan ve kuruluşu 1811’e dayanan ACHMEA’ya aittir. ACHMEA, brüt premium’ları itibariyle Avrupa’nın en büyük 20, sağlık-harici premium’ları itibariyle en büyük 10 sigorta şirketi arasındadır ve global Fortune 500 endeksinde yer almaktadır.

Eurocross, hizmetlerini, yüksek kaliteli hastaneler, klinikler, kara ambulans şirketleri, çekiciler, yol kenarı teknisyenleri ve 4.700’ü aşkın çeşitli kurumdan oluşan dev hizmet sağlayıcı ağının etkin yönetimi ile taçlandırır.

Eurocross, 14 yıllık derin asistans birikimi, yaratıcı operasyon manevraları, ünlü müşteri memnuniyeti politikaları ve yılda 75.000 vakalık bir dosya hacmi ile sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nin en kapsamlı ve sofistike asistans pratiklerinden bir tanesini sürdürmektedir.

Kalite Politikamız: “Yüksek kalite odaklı hizmet anlayışı ile, müşterilerinin ve tedarikçilerinin ihtiyaç ve beklentilerini aşarak karşılayan bir anlayış içerisinde güvenilir, aranan ve şeffaf bir kurum olmak,Kaynaklarımızı etkin şekilde yöneterek,  tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar uzanan hizmet ağımızda süreçlerimizin verimliliğini ölçümleyerek sürekli gelişimini ve kalite standartlarına uygunluğunu sağlamak, Toplam kalite felsefesi ışığında çalışanlarımıza yatırım yaparak, düzenli eğitimlerle ekip çalışmasını benimseyen, yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler olmalarını sağlamak,İnsan odaklı çalışma prensibini ve mutlak müşteri memnuniyetini benimseyen bir çalışma anlayışı ile kurumumuzu yerel pazarda lider, uluslararası pazarda ise rekabetçi konuma taşımak kalite politikamız olarak benimsenmiştir.”

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Eurocross Turkey is an international medical and vehicle assistance organization with a dominant market leading position in Turkey. Headquartered in Istanbul, Eurocross Turkey specializes in delivering high quality assistance services to the local and international market while providing highly effective, measurable and sustainable cost-saving solutions.
Our parent organization, Eurocross Assistance manages national and cross-border assistance practices through 6 international offices and a vast pool of global service providers.
Eurocross Turkey and Eurocross Assistance are wholly owned by Achmea Insurance, the largest insurance provider in the Netherlands today, with its history dating back to 1811. Achmea ranks within the top 20 of largest European insurance companies based on written premiums and within the top 10 looking only at its core competency of Non-life.
Taking its power from a transparent business model, Eurocross Turkey delivers cutting-edge service quality and lower provider costs achieved through a complex cost management structure. Eurocross Turkey model eliminates any cost inflating factors such as kickbacks and in- and out-pricing ensuring that clients reap 100% of the savings benefits that Eurocross Turkey achieves both through discount agreements from providers and day to day operational case negotiations.
Eurocross Turkey fulfills its value-adding proposition through a large and diverse network of 4.700 service providers consisting of hospitals, clinics, air and ground ambulance companies, towing companies, roadside technicians, customs offices and countless other providers whose regional capabilities are utilized to the fullest extent to handle any possible assistance needs of our clients.
Eurocross Turkey 24/7 Alarm Center acts as our operational hub managing emergency and planned treatments, cost containment activities, roadside incidents and a wide range of cutting-edge solutions in seamless coordination with clients and service providers. Over 80 staff members including 5 medical doctors, 5 nurses, 20 vehicle assistance specialists and many experienced case handlers process over 75.000 cases per year and carry out not just Turkey’s, but one of the World’s most sophisticated assistance practices.