Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaERGİN ELEKTRİK

 

ERGİN; kurulduğu 1974 itibaren sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemiş; ürün ve hizmet yelpazesini bu doğrultuda çeşitlendirmiştir. Satış öncesi ve sonrası teknik desteği de kurulduğu günden bugüne kesintisiz devam ettiren ERGİN, 25 yılı aşkın bir süredir rotasından ayrılmadığı doğruları ve iş prensipleri ile güçlü bir noktaya ulaşmıştır.

İşine duyulduğu saygı, tam güvenilir olmak, doğru ve zamanında teslimat yapmak, müşteri memnuniyetindeki başarı sırlarını oluşturmaktadır. Dünya çapında kalite garantisine sahip ürün pörtföyü ile de giderek büyüyen bir güçle hizmet üretmeye devam etmektedir.

ERGİN ; endüstriyel bir tesisin;

İhtiyaç duyulduğu tüm elektrik ve otomasyon malzemelerinin temini, Bu ürünlerle ilgili satış öncesi ve sonrası desteğin verilmesi, Otomasyon sistemleri ile ilgili güç ve kumanda projelerin hazırlanması ve uygulanması konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

ERGİN; sektörde, yürütmekte olduğu yurtiçi ve yurtdışı temsilcilikler ve bağlı bulunduğu SAFER GRUP bünyesinde yürüttüğü hizmetlerle uluslararası standartlarda uygulamalar yapabilmesi ile tanınmakta ve bu alanda haklı bir gururu taşımaktadır.