Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1995

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaERESİN HOTELS
İstanbul

 

İstanbul... Eşsiz güzelliği ve Asya ile Avrupa’yı buluşturan coğrafi konumuyla, yüzyıllar boyu büyük imparatorluklara başkentlik etmiş bir kent. Ve bu değerleri geçmişten günümüze koruyarak taşıyan, eserlere çağdaş bir yorum getiren bir mekan... Eresin Topkapı Hotel.

ERESİN Topkapı Hotel, İstanbul’un; ticaret, turizm ve kongre merkezi olarak artmakta olan önemiyle birlikte, doğan özel hizmet ihtiyacının karşılanmasındaki boşluğu doldurmaktadır.

ERESİN Topkapı Hotel, suite'ler dahil toplam 247 odaya sahiptir. 1 kral dairesi, 2 deluxe suite, 9 junior suite, 6 corner room, 155 twin room, 71 french room ve 3 single room.

Ayrıca, içinde yarı olimpik bir kapalı yüzme havuzu olan Sağlık Kulübü, 2 kongre merkezi, toplantı/seminer salonları, balo salonu, sergi alanları, restoran ve bar’lar bulunmaktadır.

Atatürk Havalimanı’na 10 km, şehrin alışveriş merkezi, Kapalı Çarşı, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Müzesi’ne yalnızca 3 km uzaklıktadır.

Odaların tümünde klima, minibar, duman dedektörleri, yerli ve yabancı radyo - TV yayını, direkt telefon, banyolarda saç kurutma makinesi ve paralel telefon mevcuttur.

Kuru temizleme ve yıkama hizmetleri yanında, oda servisimiz, 24 saat yiyecek-içecek hizmeti sağlamaktadır.

800 kişilik Balo Salonu’na ek olarak, Mezzanine bölümünde, Burç, Otağ, Tuğra, Atlas ve Diba olmak üzere 5 ayrı salon ve Topkapı Restaurant, Eresin Topkapı Hotel konuklarını ağırlamak üzere hizmet vermektedir.

Birleştiğinde 350 kişilik bir kongre merkezi haline gelen, Kapadokya, Assos, Efes, Truva, Nemrut adlı 5 salon olarak da kullanılabilen Congress Center, VIP Salonu ve Business Center’den oluşmakta ve çok çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

ERESİN Topkapı Hotel, uluslararası bir zincir olan ünlü Golden Tulip Hotel’lerinin içinde yer almasının yanı sıra Türkiye’nin ilk TS-EN-ISO 9001 belgeli ilk ve tek şehir oteli olma ayrıcalığına da sahip bulunmaktadır.

Açılış Yılı: Eylül 1995

İşletmeci Şirket: Caner Turistik Tesisler ve Ticaret A.Ş.

Genel Koordinatör: Süleyman Blum

OTELİMİZ İÇİNDE YER ALAN MEKANLARIMIZ:

MEY LOUNGE: Lobby katında bulunan ve dış cepheye bakan Mey Lounge 10:00-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Akşamları canlı piyano müziği eşliğinde; yemek öncesi buluşmak veya yemek sonrası sohbete devam etmek için ideal bir klasik bardır.

HEALTH CLUB: Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, Jimnastik, Masaj, Solaryum, Kese, Buhar Banyosu ve Vitamin Bar hafta boyunca 07:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Health Club, otel müşterileri için ücretsizdir.

PATISSERIE LA TULIP: Her gün saat 10:30 – 22:30 arası açık olan Patisserie La Tulip’te, her çeşit ürün müşterilerin beğeni ve seçimlerine sunulmaktadır. Eresin Topkapı Hotel’de bulunan Patisserie La Tulip, otel dışına da ücretsiz servis vermektedir. Her gün saat 18:00’den sonra unlu mamullerimizde % 50 indirim uygulanmaktadır.

CRICKET PUB: İngiliz Pub tarzındaki, lobby katında bulunan ve caddeden girişi olan Cricket Pub, 16:00-02:00 saatleri arası açıktır. Canlı müziği, eşsiz atmosferi ve Happy Hour (17:00-19:00 arası) ile müşterilerine yanlarındaki dostları ile sohbet etme ve dinlenme olanağı sağlamaktadır.

REVAN RESTAURANT : Lobby katında bulunan ve otel girişinden kolayca ulaşılabilen Revan Restaurant, otelin ana lokantasıdır. Revan Restaurant 07:00-23:30 saatleri arasında rahat bir ortamda hem yerli hem de yabancı müşterilerini kahvaltı, a la carte menü ve açık büfe seçenekleri ve titiz servisi ile ağırlamaktadır. Eresin Topkapı Hotel’in 25 kişilik mutfak ekibi başarılı çalışmalarıyla ünlenmiş olup, her yıl Yemek ve Yemek Dekorasyonu Eğitimi Kursları da düzenlenmektedir.