Erensan Isı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Isıtma, Havalandırma ve Klima

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

http://www.erensan.com.tr/

Adres

Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Ladin Sok No:36 Town Ofis Kat:9 Bahcelievler | İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1966

Hakkımızda

1966 yılında Isı sektöründe faaliyetlerine başlayan ERENSAN gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu ilklerle,Türkiye ‘de endüstriyel ve ticari kazan üretimine öncülük etmiştir.

Merkezi İstanbul’da yer alan firmanın lstanbul Merkez, Ankara Bölge Müdürlüğü, Yozgat Fabrikasında toplam 300 personel çalışmaktadır. 
ERENSAN üretiminin % 50’sini ihraç etmekte olup  başta Fransa, ltalya, lngiltere, Rusya, ispanya olmak üzere, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'yu kapsayan 80 ülkede faaliyet göstermektedir.

Ürünler, Avrupa direktiflerine ve normlarına uygun olarak üretilmektedir. Bureau Veritas (CE Certification), Türk Lloydu, TSE, ISO 9001 (TÜVSÜD), GOST ve GOSGORTECHNADZOR (Rusya Federasyonu), UKRPRO (Ukrayna), Bureau Veritas gibi değerlendirme kuruluşları ürünlerini sertifikalandırmıştır.

2011 yılında yerel ve küresel büyüme planları çerçevesinde dünya ısıtma sektör lideri Fransız GROUPE ATLANTIC bünyesinde yer almıştır..İki büyük grubun bir araya gelmesiyle daha güçlü bir yapıya kavuşan ERENSAN, global hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden ERENSAN 2017 yılında Groupe Atlantic ARGE YETKİNLİK MERKEZİ olarak seçilmiştir.AR - GE departmanında kendi mühendis ekibi ile kazan, basınçlı kap, eşanjör ve ekonomizör tasarımları yapmakta, farklı uygulamalar için ürünler geliştirmektedir.