Enuygun.com

İnternet

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

İÇERENKÖY MAH. UMUT SK. AND OFİS 10 -12 12 ATAŞEHİR/ İSTANBUL

Hakkımızda

 

2008 yılında GSM karşılaştırma sitesi olarak hizmete başlayan Enuygun; zamanla gelişerek ürün gamına sırasıyla internet, kredi, sigorta, uçak bileti, mevduat ve otel karşılaştırmayı da ekledi. Kredi ve sigorta karşılaştırma hizmeti ile yaşadığı yükselişin ardından kazandığı liderlik tecrübesi ile 2011 yılında faaliyet alanlarına uçak bileti karşılaştırma ve satışını da ekleyen Enuygun, Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıyla birlikte büyüme ivmesini arttırdı. Bugün ise; aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi, 50 milyon sayfa gösterimi ve yaklaşık 500.000 uçak bileti satışı ile Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi unvanıyla hizmet vermeye devam ediyor. 

Enuygun; yazılım, tasarım, pazarlama ve seyahat ekiplerinin detaylı çalışmaları ile kendi teknolojisini kendi üretip geliştiren teknoloji odaklı bir seyahat şirketi olarak, yeniyi sürekli takip eden toplam 150 çalışanı ile hiç yapılmamışı yapma hedefine doğru güçlü adımlarla ilerliyor. 

Globalleşen dünyanın çeşitliliğini kucaklayan hoşgörü ortamının esas alındığı Enuygun’da, genç yeteneklere öncelik ve şans veriliyor. Ayrıca çalışanların %40’ının, yönetim kadrosunun ise %70’inin kadınlardan oluşması sebebiyle, temelde bir teknoloji firması olarak benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. 

İlk karşılaştırma testinin yapıldığı günden bugüne geçen her an gelişen ve değişen Enuygun’da değişmeyen sadece iki şey var: Kullanıcılara bağlılık ve teknolojinin olanaklarının sınırsız olduğuna duyulan inanç. Bu ortak paydada buluştuğumuz yeni ekip arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız ile yarın da çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. 

Siz de bizimle olmak isterseniz özgeçmişinizi bizimle paylaşın: kariyer@enuygun.com

 
Kuruluş yılı: 2008
Web sitesi: www.enuygun.com
Enuygun, seçilen güzergahtaki tüm uçuşları kullanıcının belirlediği kıstaslara göre saniyeler içinde listeleyerek zamandan ve paradan tasarruf edilmesini sağlayan bir uçak bileti satış sitesidir.