EMRE RAY ENERJİ

Enerji

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.emreray.com/

Adres

-

Hakkımızda


EMRE RAY ENERJİ
 

Emre Ray, 1994 yılından günümüze; Enerji, İnşaat, Ulaştırma, Haberleşme ve Raylı Sistemler konularında faaliyet göstermektedir.

Şirketlerimiz, Demiryolu Üstyapı, Elektrifikasyon, Sinyalizasyon ve Haberleşme Hidroelektrik Santraller, Enerji Üretimi ve İşletmesi, Elektrik İletimi, Dağıtımı, Telekomünikasyon ve Kablo Şebekeleri, Bina İnşaatları ve Alt Yapı İşleri konularında birçok projeyi hayata geçirmiş bulunmaktadır.
Ülkemizin en önemli projelerinden biri olan Yüksek Hızlı Tren Projelerinin hayata geçirilmesinde, ilk yerli firma olarak yüksek kalite ve hizmet anlayışla üzerine düşen görevi  en iyi şekilde yerine getirmiştir.
 
Emre Ray, taahhüt sektörünün yan sıra Raylı Sistemler ( Ray Üst yapısı, Elektrifikasyon ve Sinyalizasyon Haberleşme Tesisleri için ), Enerji Üretimi Tesisleri, 380/15kV'luk Trafo Merkezleri ve Enerji Nakil Hatlarına yönelik olarak; bakım onarım ve işletme hizmetleri de sağlamaktadır.
 
Şirketlerimiz, İnşaat Sektöründe de özel ve nitelikli projeleri hayata geçirmiş olup, sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Emre Ray daima yüksek kaliteli mühendislik ürünleri sunmayı hedeflemekte ve bu amaçla bütün dünyada bu alandaki gelişmeleri takip etmektedir.