Emin Evim

Enerji, Otomotiv, İnşaat, Finans ve Yatırım Danışmanlığı, Sigortacılık

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.emingrup.com.tr

Adres

Kısıklı Cad. No:36 Altunizade - Üsküdar İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1991

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Prim

HakkımızdaEMİN GRUP

 

TARİHÇEMİZ

Grup şirketlerinden Eminotomotiv, 1991 yılında İstanbul Ümraniye' de, güzel bir dayanışma örneği olan altın günü sistemini; ilk ve profesyonel olarak otomobil alımına uygulamıştır. Bu sistem değişik gelir grubunda bulunan insanlar arasında bir denge oluşturmuştur. Küçük birikimler ekonomiye kazandırılmıştır. Sosyal yönüyle insanlar arasında bir destek mekanizması oluşturmuştur.
 
Temel ilke ve değer olarak güven ve dayanışmadan taviz vermeyen Eminotomotiv ve Eminevim, o günden bu güne yaklaşık 100.000 aileyi, otomobil ve ev hayaline kavuşturmuştur. Bunun yanında nice insanımızın iş kurmasına yardımcı olmuştur.
 
Var olma nedenimiz, konfor olmaktan çıkıp asıl ihtiyaçlardan olan otomobil ve ev alımını kolay hale getirmektir.
Eminevim olarak hayalimiz " ev almak isteyen herkesin uğrayacağı ilk adres" olmaktır.

VİZYONUMUZ
Ülkemizde yaşayan insanların, hayat standartlarının yükselmesi, güzel bir yaşam sürmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlarımızın öncelikli ihtiyaçlarından olan ev ve otomobilin en kolay şekilde alınabileceği tek adresin Eminotomotiv olması ve markamızın güvenilirliğini her geçen gün artırmak.

MİSYONUMUZ
İnsanlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, yüz yıllardan beri uygulanan el birliği sistemini daha yaygın bir hale getirerek farklı alanlara uygulamak. Toplumsal dayanışmanın önemini hiçbir zaman göz ardı etmeyerek gelişmelere açık olmak. Kaliteli, kesintisiz ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmaktır.
 
DEĞERLERİMİZ
- Müşteri hassasiyetlerini ön planda tutmak 
- Şeffaflık 
- Adil bir yaklaşım 
- Topluma, çevreye ve yasalara saygı 
- Kalıcı güven 
- Esneklik 
- Çözümcü yaklaşım