Efa Turizm ve Seyahat Acentesi Ltd. Şti.

Turizm

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 00.00 - 00.00

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

1976

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 1000-1499

Web Site

www.efatur.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Adres

-

Hakkımızda

1976  yılında farklı bir vizyonla yola çıkan EFATUR sektördeki tecrübelerine her geçen gün yenilerini ekleyerek  modern araç filosu ve eğitimli kadrosu ile halen ülkemizin önemli kurumlarının personel taşımacılığını  yerine getirmektedir .
 
EFATUR, Sektördeki öncü ve  başarılı çalışmalarını   İnsana Dair hizmet vermenin sorumluluğu ile sürdürmektedir .

Sunduğu Hizmetlerle kalite standartlarına uygunluk ilkesini prensip edinen EFATUR, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001: 2008, Çevreyi koruma  bilincinden hareketle oluşturulan Çevre Yönetim Sitemi Entegrasyonu ile  ISO 14001 , güvenli bir çalışma ortamı ve yasal mevzuatlara  uygunluk kapsamında OHSAS 18001 belgelerine sahiptir .

EFATUR ; İstanbul   genelinde hizmet  veren  personel - öğrenci taşımacılığı , toplu taşıma ve turizm alanlarında faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplayan İstanbul Taşımacılar  Birliği Derneği (İSTAB ) üyesidir .

Alanlarında uzman teknik ve idari personeli , güçlü altyapısı , sektörel analiz kabiliyeti ve geniş arz kapasitesi ile Türkiye ‘nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına uzun yıllardır  hizmet vermekteyiz .
 
1976 yılından bugüne iş hayatındaki profesyonelleri başarıya , Türkiye ‘nin geleceği olan öğrencilerimizi ailelerine ve kurumlarımızı yapacakları atılımlardaki hedeflerine güvenle taşıyoruz
 
İnsana verdiğimiz değerle, tüm faaliyetlerimizde  çevreyi korumayı esas alan prensiplerimizle, hizmetlerimize kattığımız kalite ve teknolojik altyapı ile , tam ve güvenilir hizmet anlayışımızı sektör tecrübelerimiz ile harmanlayarak hep daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.