Ecolab Temizleme Sistemleri

Kimya

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.ecolab.com

Adres

Istanbul (Asya)

Hakkımızda

With annual sales of $15 billion, Ecolab (ECL) is the global leader in water, hygiene and energy technologies and services that protect people and vital resources. Our 49,000 associates help make the world cleaner, safer and healthier by delivering critical insights and innovative solutions to help our customers achieve clean water, safe food, abundant energy and healthy environments at nearly three million customer locations in more than 170 countries.

Our innovative products and services touch virtually every aspect of daily life and are used in hospitals, hotels, restaurants, schools, manufacturing plants, refineries and other locations throughout the world. Many of the world’s most recognizable brands rely on Ecolab to help ensure operational efficiencies, product integrity and brand reputation.

When you come to work at Ecolab, you get to take on some of the world’s most meaningful challenges – and have the opportunity to learn and grow, shape your career, make an impact and quickly see the importance of your work.

For more Ecolab news and information, visit www.ecolab.com. Follow us on Twitter @ecolab, Facebook at facebook.com/ecolab, LinkedIn at Ecolab or Instagram at Ecolab Inc.

To explore career opportunities at Ecolab, visit jobs.ecolab.com.
Yıllık 15 milyar $ satış hacmiyle Ecolab (ECL) su, hijyen, enerji alanlarında, insanları ve yaşamsal kaynakları koruyan teknoloji ve hizmetlerde dünya lideridir. 49,000 çalışanımız, dünyanın daha temiz, güvenli ve sağlıklı bir yer olması için, 170’ten fazla ülkede bulunan yaklaşık üç milyon müşteri birimine temiz su, güvenli gıda, verimli enerji ve sağlıklı bir çevreye ulaşabilmeleri için nitelikli hizmetler ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Yenilikçi ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, günlük hayatın her alanına dokunmakta ve hastaneler, oteller, restoranlar, okullar, üretim tesisleri, rafineriler ve dünya çapında tüm benzer birimlerde kullanılmaktadır. Dünyanın en tanınmış markalarının çoğu, operasyonel verimliliğin, ürün bütünlüğünün ve marka saygınlığının sağlanmasına yardımcı olmak için Ecolab'a güvenmektedir.

Ecolab’ta işe başladığınızda, dünyanın en anlamlı amaçlarının bir bölümünü üstlenir, ayrıca öğrenmek ve gelişmek, kariyerinizi şekillendirmek, etki yaratmak ve işinizin önemini kavramak için fırsata sahip olursunuz.

Ecolab’la ilgili daha fazla bilgi ve haber için www.ecolab.com’ u ziyaret ediniz. Bizi Twitter’da @ecolab, Facebook’ta facebook.com/ecolab, LinkedIn’de Ecolab veya Instagram’da Ecolab Inc. adreslerinden takip edebilirsiniz.

Ecolab’taki kariyer fırsatlarını incelemek için jobs.ecolab.com’u ziyaret ediniz.