E-DATA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2000

Hakkımızda

Sektörünün lider şirketleri arasında bulunan ve AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri, 1985 yılında KDV'nin uygulamaya geçmesiyle hayatımıza giren ve günlük yaşantımızda “yazar kasa” olarak adlandırılan ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 12 ülkede, ilgili yasalara uygun cihazları tasarlamış, üretmiş ve sektörün geliştirilmesine öncülük etmiş kuruluşların başında gelmektedir.

Türkiye'de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, ileri teknoloji ürünü ödeme kaydedici cihazları sunan Profilo Ödeme Sistemleri'nin bünyesinde yer alan güçlü markaları tercih etmektedir. Profilo Ödeme Sistemleri tarafından geliştirilen ve satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri ise, yurt çapında 360 münhasır servisi ve 300'den fazla servis iş ortağı olan R2 Servis aracılığı ile yapılmaktadır.

Türkiye'yi tecrübe ağıyla saran ve farklı sektörlerin bir numaralı iş ortağı olan R2 Servis, geniş yelpazede sahada kurulum, bakım onarım, proje yönetimi, envanter yönetimi ve garanti gibi 7/24 destek hizmetleriyle kurum ve kuruluşlara yüksek katma değer sağlamaktadır. R2 Servis, T.C. Maliye Bakanlığı onaylı 2.300 kişilik uzman kadrosuyla konusundaki tüm hizmetleri sunabilen deneyimli kuruluşların başında gelmektedir.

Geleceğe yönelik yenilikçi çalışmalarını yurtiçi ve yurt dışında mühendis sayısı 70'e ulaşan dev AR-GE kadrosu ile ara vermeksizin sürdüren Profilo Ödeme Sistemleri, 30 yıllık tecrübesiyle sektörüne liderlik etmenin gururunu yaşamaktadır.