Doubletree by Hilton İstanbul-Avcılar

Konaklama ve Otelcilik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 12.00

Kuruluş Yılı

2012

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

-

HakkımızdaDoubletree by Hilton İstanbul-Avcılar

DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar, çevre ile uyumlu benzersiz bir kişiliğe sahip yüksek düzeyde bir misafirperverlik sunarak, özel veya iş amaçlı seyahatler için tasarlanmış mimari yapısı, misafirlerini rahat ettirmek için her detayın düşünüldüğü hizmet anlayışı ile konukların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Yatırımı ve inşaası SONKAR TURİZM tarafından gerçekleştirilen 26 katlı otelimiz, Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en yüksek çelik binası olma özelliğine sahiptir.

Ticaret ve iş dünyasının  merkezlerinden Avcılar’da yükselen DoubleTree by Hilton İstanbul - Avcılar, Ambarlı Limanı’na 4 km, Tüyap ve Kongre Fuar Merkezi’ne 8 km, Atatürk Uluslararası Havalimanı, CNR EXPO Fuar Merkezi ve Dünya Ticaret Merkezi’ne 13 km, Taksim şehir merkezine ise 30 km uzaklıkta bulunuyor.

 


Where the little things mean everything.

 DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar aims to meet the needs of its guests continuously by providing a high level hospitality with a unique personality that conform with environment.
 
On the European side of Istanbul, just 15 minutes away from the Atatürk Airport, DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar awaits you with Turkey’s higest steel construction structure, designed exclusively for your business meetings, private or business trips with every detail considered for the comfort of its guests .