DOĞUŞ ELEKTRİK ELEKTRONİK VE BİLGİSAYAR ALT YAPI HİZMETLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1986

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.dogus.com.tr

Adres

-

HakkımızdaDOĞUŞ ELEKTRİK ELEKTRONİK VE BİLGİSAYAR ALT YAPI HİZMETLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

 

DOĞUŞ Elektrik Elektronik Bilgisayar Alt yapı Hizmetleri , 1987 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren network ve bilgi sistemleri altyapıları üzerine faaliyetlerini sektörünün öncüsü olarak sürdürmektedir.
DOĞUŞ, Data ve ses iletişim sistemleri danışmanlığı, ağ tasarımı ve planlaması, proje uygulama ve kurulumu, proje denetimi, yerel alan ağı (LAN), Geniş alan ağı (WAN) ve altyapı bakım garanti hizmetleri, dış kaynak kullanım hizmetleri sunmaktadır 
Sunduğu hizmetlerin yanında projelendirmekte olduğu çözümlerde de kullanılan aktif ve pasif network elemanları, IP Telephone çözümleri, akıllı bina sistemleri konusundaki temsilcilikleri yürütmekte ürün satışı yapmaktadır.
DOĞUŞ 1996 yılına kadar özel sektörde gösterdiği başarıyı aynı yıl Ankara ofisinin faaliyete geçmesi ile kamu bilişim projelerinde de sürdürmüştür.
DOĞUŞ Türkiye’nin en kapsamlı, dağıtık yapıdaki ve büyük kampus projelerinde kazanılmış bilgi birikimi ve tecrübe ile öne çıkmaktadır. Bu başarının arkasında tüm yurt çapında organize olabilen başarılı kadrosunun önemli yeri vardır.
Bugün DOĞUŞ İstanbul ve Ankara da toplam 80 çalışanı, yurt çapında hizmet verme gücü, uzman kadrosu, malzeme tedarik ve organizasyon yetenekleri ve zengin ürün portföyü, rekabetçi fiyat politikaları ile tüm bilgi sistemleri altyapı ihtiyaçlarında k noktada uçtan uca çözüm üretebilen entegrasyon ortağı olabilmek ve müşterilerinin güveninikazanabilmek için çalışmaktadır.
Kalite Politikamız : İNSAN KAYNAĞINA YATIRIM YAPARAK, DİKEY UZMANLIKLAR GELİŞTİRMEK. BU GÜCÜ MODERN YÖNETİMİN İLKELERİYLE DE BİRLEŞTİRİP MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN GÜVENİLİR BİR ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAK.
Vizyonumuz : TÜRKİYE'DE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN OLANAKLARINI YAKINDAN TAKİP EDEREK HER KURUM VE KURULUŞUN TÜMÜYLE YARARLANMASINI SAĞLAMAK..
 Misyonumuz : İLETİŞİM ALTYAPISI KONUSUNDA KURUM VE KURULUŞLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAK.
Amaçlarımız : MÜŞTERİLERİMİZİN KURUMSAL NETWORK KONUSUNDA AMAÇLARINA YÖNELİK OLARAK İHTİYAÇLARINI OPTİMUM DÜZEYDE SAĞLAMALARINA YARDIMCI OLMAK VE UZUN VADE DE KAR ELDE ETMEK.